Dantų laminatės Vilniaus Senamiestyje 

Dantų implantacija Senamiestyje

Vos kelios minutės nuo Vilniaus Senamiesčio specializuotų odontologijos paslaugų klinikoje PAPADENT dantų laminatės gaminamos pagal individualius paciento dantis. Tai porcelianinės arba keraminės dangos, kurios klijuojamos ant dantų paviršiaus. Jos naudojamos siekiant pagerinti dantų išvaizdą ir estetiką, taip pat koreguoti įvairius dantų defektus – spalvos, formos ar dydžio neatitikimai. Dantų laminates verta rinktis dėl:

  • estetikos – kadangi gaminamos, kad atitiktų natūralią dantų spalvą ir formą, suteikia gražių ir sveikų dantų įspūdį;
  • minimalaus dantų pažeidimo – laminatės yra plonos, todėl dažnu atveju nereikalauja itin stipraus dantų šveitimo, skirtingai nei kitos estetinės priemonės;
  • greito rezultato – laminates galima uždėti vos per kelis vizitus pas odontologą, suteikiant greitą ir efektyvų estetinį dantų pakeitimą;
  • atsparumo – laminatės atsparios dantų apnašoms, maistui ir kitiems panašiems veiksniams, todėl sumažėja dantų ėduonies rizika.

PAPADENT klinikoje dantų laminates ir kitas estetines procedūras įsigysite greitai, kokybiškai ir už patrauklias kainas.

Keletas neseniai atliktų darbų

Maršrutas – Senamiestis – PAPADENT

Odontologijos klinika Senamiestis

Vilniaus Senamiestyje galima gauti visas būtinas odontologines paslaugas, nes šiame rajone dirba net 12 odontologijos klinikų (A. Vienuolio, Tilto, L. Stuokos-Gucevičiaus, Latako, T. Kosčiuškos, Krivių, Polocko, Žvirgždyno, Savičiaus, Šv. Stepono, J. Basanavičiaus, Manufaktūrų gatvėse). Tad išties gali kilti klausimas, kodėl reikėtų paslaugų ieškoti kitur? Mielai jums atsakysime. Todėl, kad netoli Vilniaus Senamiesčio įsikūrusi klinika PAPADENT garsi daugybe patenkintų klientų atsiliepimais, kurių stokoja net ir aukštus reitingus turinčios odontologijos klinikos. Atsižvelgiant į tai, dantų implantaciją Senamiestyje ar kitas paslaugas rasite PAPADENT klinikoje.

Atvykti iki PAPADENT iš Senamiesčio labai patogu ir lengva. 1G ir 53 autobusais nuo Vilniaus arkikatedros atvažiuosite vos per 21 min. Vykstant automobiliu, užtrunkama 9 min. Kultūros mėgėjai gali 1G ir 53 autobusais važiuoti tiesiai iš MO muziejaus ir po 16 min. jau sėdėti odontologo kėdėje. Automobiliu atvykti pavyks per 11 min. O jei norite suderinti apsipirkimą ir dantų taisymą? Tai irgi ne problema. Nuo Halės turgaus važiuoja 1G autobusas – kelionė 20 min., automobiliu – viso labo 13. Viskas paprasta, tiesa? Tad laukiame jūsų ir sakome, iki pasimatymo.

 

Laimingi PAPADENT pacientai

PAPADENT pacientai išties yra laimingi, nes žino vieną paslaptį – kur rasti geriausius protezus Vilniaus Senamiestyje. Ir dar jie žino, kad klinikoje gaus visas kitas būtinas odontologines paslaugas. „Nuostabi klinika, kurioje dirba profesionalų komanda. Esu visiems dėkingas nuo žemės iki mėnulio ir atgal. Nuostabios registratūroje dirbančios merginos, sutinkančios su šypsena, nuraminančios besijaudinančius ir palaikančios geru žodžiu. Daktaras Tomas, profesionalus savo darbo žinovas, turbūt ir vadybininkas, nes visa komanda tai kaip vienas kumštis. Ar turit Jūs rimtų konkurentų? Manau ne. Ačiū Jums už atliktą darbą, gražinta šypseną. Tikrai dar kreipsiuosi ir kitiems rekomenduoju. 10 balų!!!“

Ką čia daugiau galima pridurti? Tiesiog atvykite ir įsitikinkite patys.

UŽSISAKYK KONSULTANTO SKAMBUTĮ

Turi papildomų klausimų? Pildyk formą žemiau ir mes artimiausiu metu Tau paskambinsime!

This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Gydytojas Tomas Stumbrys, Papadent klinikos vadovas

✅ Vedančio gydytojo patirtis daugiau nei 20 metų. Kitų gydytojų dirbančių su implantais patirtis nuo 5 metų.
✅ Pirminei konsultacijai priimsime jau po 1–2 savaičių.

Ar norėtumėte sužinoti daugiau?

Nedvejodami skambinkite mums +370-699-99911
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.