Dantų implantavimas vaikams Pilaitėje

Dantų implantacija Pilaitėje

Dantų implantavimas pasirenkamas tada, kai vaikas dėl tam tikrų priežasčių netenka dantų. Pilaitėje dantų implantavimą vaikams atlieka patyrę PAPADENT klinikos specialistai, kurie gali pasiūlyti šiuos sprendimus:

  • Dantų implantai – vienas iš ilgalaikių sprendimų praradus dantis. Implantas įsukamas į kaulą ir ant jo pritvirtinamas dirbtinis dantis. Tačiau dėl vaikų kaulų augimo, šis metodas dažniausiai naudojamas tik paaugliams arba kai kaulas pakankamai subrendęs.
  • Dantų tiltai – tai dirbtiniai dantys, kuriuos galima pritvirtinti prie natūralių dantų, esančių šalia prarasto danties. Tai gali būti tinkamas variantas, jei vaikas turi stiprius natūralius dantis, kurie gali laikyti tiltą.
  • Dantų protezai gali būti laikini arba pastovūs. Protezai lengvai pritaikomi ir keičiami priklausomai nuo vaiko dantų vystymosi.
  • Laikini dantų protezai parenkami vaikui augant ir vystantis, o vėliau keičiami kitomis priemonėmis. Laikini protezai padeda išlaikyti dantų padėtį ir išvaizdą iki to laiko, kol bus galima atlikti ilgalaikes arba pastovias dantų protezavimo procedūras.

 

Keletas neseniai atliktų darbų

Į PAPADENT iš Pilaitės atvyksite vos per kelias minutes

Odontologijos klinika Pilaitė

Iš tiesų PAPADENT klinika įsikūrusi 15 min. atstumu nuo Pilaitės mikrorajono. Bet argi atstumas yra labai svarbus, kai žinai, kad atvykęs gausi ilgametę patirtį turinčių odontologų dėmesį ir aukštos kokybės paslaugas. Suprantama, kad visa tai galima gauti ir Pilaitėje veikiančiose 6 odontologijos klinikose M. Mažvydo, Įsruties, I. Kanto, Papilėnų, Bitėnų ir Karaliaučiaus gatvėse. Vis tik pasidomėjus internete galima rasti, kad PAPADENT laimingų pacientų gerokai daugiau nei visose kitose klinikose. Taigi čiupkite mašinos raktelius ar Vilniečio kortelę ir skubėkite į PAPADENT.

Nevairuojantys nuo Vilnius Outlet iki klinikos PAPADENT atvyks per 37 min., mašina – per 16 min. Nuo Salotės paplūdimio viešuoju užtruksite apie 1 val., automobiliu – iki 20 min. Iš Pilaitės dvaro autobusai važiuoja kas 13 min. ir iki PAPADENT atgabena per 43 min. Mašina gerokai greičiau – 13 min.

Apsilankyti PAPADENT galite su visa šeima. Patyrusių odontologų komanda teikia aukštos kokybės dantų protezų vaikams Pilaitėje paslaugas.

 

PAPADENT pacientų atsiliepimai

„Labai noriu pasidžiaugti, kad atradau ,,Papadent“ odontologijos kliniką, kurioje lankausi jau daug metų, per tiek laiko atlikau įvairias procedūras nuo dantų implantavimo, dantų taisymo iki burnos higienos. Ateini į šią kliniką ir žinai, kad nejausi jokio skausmo. Ačiū ,,Papadent“ gydytojams, ypatingai Sigutei Vitkūnienei už jų profesionalumą, atsakingumą, rūpestingumą už kokybiškas konsultacijas – visada yra atsakoma į pateiktus klausimus, susijusius su jų kompetencija. Labai malonu ir gera žinoti, kad jų įmonė dirba su moderniausia įranga, tai palengvina išsiaiškinti išsamiau apie iškilusias problemas, kurios yra sprendžiamos greitai, kokybiškai, profesionaliai, pasiūlomi keli gydymo keliai. Ši klinika pateisino visus mano lūkesčius. Dėkoju Jums, kad esate!“

UŽSISAKYK KONSULTANTO SKAMBUTĮ

Turi papildomų klausimų? Pildyk formą žemiau ir mes artimiausiu metu Tau paskambinsime!

This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Gydytojas Tomas Stumbrys, Papadent klinikos vadovas

✅ Vedančio gydytojo patirtis daugiau nei 20 metų. Kitų gydytojų dirbančių su implantais patirtis nuo 5 metų.
✅ Pirminei konsultacijai priimsime jau po 1–2 savaičių.

Ar norėtumėte sužinoti daugiau?

Nedvejodami skambinkite mums +370-699-99911
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.