Kelios priežastys, kodėl žmonės renkasi dantų implantus Žirmūnuose

Dantų implantacija Žirmūnuose

Dantų implantus Žirmūnuose žmonės renkasi dėl kelių svarių priežasčių:

  • Estetika – dantų implantai estetiškai patrauklesni nei protezai ar tiltai. Jie gaminami taip, kad atitiktų natūralių dantų išvaizdą ir funkcionalumą.
  • Funkcinis pranašumas – dantų implantai stabilūs ir patikimi, suteikiantys galimybę normaliai kalbėti ir kramtyti be jokių apribojimų.
  • Ilgaamžiškumas – dantų implantai tarnauja ilgiausiai iš visų dantų atstatymo galimybių. Tinkamai prižiūrimi, jie gali tarnauti daugelį metų ar net visą gyvenimą.
  • Kaulų struktūros palaikymas – implantai gali padėti palaikyti kaulų struktūrą žandikauliuose, kad būtų išvengta kaulo netekimo po dantų praradimo.

PAPADENT odontologijos klinika Žirmūnuose (vos 5 min. nuo Žirmūnų) laukia jūsų!

Keletas neseniai atliktų darbų

Kaip Žirmūnuose rasti PAPADENT?

Odontologijos klinika Žirmūnai

19 – tiek odontologijos klinikų veikia Žirmūnų mikrorajone. Kaip vienam Vilniaus rajonui, skaičius išties įspūdingas. Vien Kareivių gatvėje galima rasti 4 įstaigas. Žirmūnų ir Kalvarijų gatvėse po 3, Žygio ir S. Žukausko g. po 2, o Ulonų ir Rinktinės g. po 1.

Visos šios klinikos teikia platų odontologinių paslaugų spektrą. Visos jos aukštai vertinamos ir patikimos. Vis tik tie, kurie Žirmūnuose nori išties kokybiškų paslaugų, laukiami klinikoje PAPADENT, kurios laimingų pacientų atsiliepimai kalba patys už save. Norintiems apsilankyti, bet nežinantiems kaip atvykti, parengėme patogiausią maršrutą automobiliu ir viešuoju transportu.

Užkandus greito maisto restorane McDonald‘s ir įsėdus į 29 autobusą, iki PAPADENT atvykti galima per 17 min., o automobiliu užtruksite vos 4 min. Jei ketinate vykti apsipirkti į IKI-VILNIUS, kartu galite apsilankyti ir PAPADENT, iki kurios 26 ir 34 autobusais atvyksite per 18 min. Automobiliu – 8 min. Mėgstate išpardavimus? Puiki proga apsilankyti išparduotuvių centre Outlet Park ir susitvarkyti dantis, nes 36 ir 35 autobusais iki PAPADENT kelionė trunka tik 21 min., o automobiliu vos 4 min.

Matote kaip patogu – vienu šūviu keli zuikiai. Apsilankykite jau dabar!

 

Taisyti dantų į Žirmūnus net iš Londono

Londone gyvenantis Dainius žino, kad Lietuvoje odontologų paslaugos itin aukštos kokybės. Todėl jis pasirinko dantis tvarkytis klinikoje PAPADENT. Gydymo metu, viršutiniame vyriškio žandikaulyje pašalintos nuo 12 dantų likusios šaknys. Panaudota „All-on-4“ metodika ir papildomai įsriegti 2 implantai. Apatiniame žandikaulyje įsriegti 5 implantai. Po 8 mėnesių laikinas viršutinio žandikaulio „All-on-4“ protezas pakeistas nuolatiniu, pagamintu iš cirkonio.

Drąsiai galima teigti, kad dantų sveikatai ir plačiai šypsenai joks atstumas nėra kliūtis. Tuo labiau gyvenantiems Vilniuje, kurie protezus Žirmūnuose gali įsigyti vos per 15 min.

PAPADENT – visos odontologijos paslaugos vienoje vietoje!

UŽSISAKYK KONSULTANTO SKAMBUTĮ

Turi papildomų klausimų? Pildyk formą žemiau ir mes artimiausiu metu Tau paskambinsime!

This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Gydytojas Tomas Stumbrys, Papadent klinikos vadovas

✅ Vedančio gydytojo patirtis daugiau nei 20 metų. Kitų gydytojų dirbančių su implantais patirtis nuo 5 metų.
✅ Pirminei konsultacijai priimsime jau po 1–2 savaičių.

Ar norėtumėte sužinoti daugiau?

Nedvejodami skambinkite mums +370-699-99911
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.