Dantų implantacija Šeškinėje – efektyvus būdas atkurti prarastus dantis

Dantų implantacija Šeškinėje

Net ir reguliariai prižiūrimi dantys dėl vienokių ar kitokių priežasčių genda ar net iškrenta. Įtakos gali turėti tam tikri organizmo pokyčiai, ligos ar kiti veiksniai. Praradę dantis žmonės kartu praranda ir gyvenimo džiaugsmą, nes nebedrįsta šypsotis. O dantų netvarko, nes yra įsitikinę, kad šios procedūros brangiai kainuoja. Specializuotų odontologijos paslaugų klinikoje Šeškinėje (10 min. nuo Šeškinės) PAPADENT jūs galite vėl susigrąžinti savo šypseną ir gyvenimo džiaugsmą. Štai, ką apie PAPADENT specialistus kalba patenkinti pacientai: „Implantavausi dantis, viskas buvo puiku ir sklandu. Kitoje įstaigoje sakė, kad reikės kaulo priauginimo, bet gyd. Tomas, atliko viską paprasčiau ir greičiau.“ Argi tai ne priežastis įsigyti dantų implantus Šeškinėje?

Keletas neseniai atliktų darbų

Kaip iš Šeškinės atvykti į PAPADENT?

Odontologijos klinika Šeškinė

Šeškinės gyventojai tikriausiai puikiai žino, kad šiame mikrorajone veikia net 9 odontologijos klinikos. Po vieną Ozo, Ukmergės, Musninkų, Viršuliškių ir Laisvės gatvėse, o Šeškinės ir Dūkštų gatvėse netgi po dvi įstaigas. Visos šios klinikos išties vertinamos, tačiau nė viena negali pasigirti tokia teigiamų atsiliepimų gausa, kaip PAPADENT. Taigi tikrai verta pasinaudoti dantų protezavimo paslaugomis Šeškinėje, nes tiek važiuojant automobiliu, tiek viešuoju transportu  į PAPADENT kliniką atvykti labai patogu.

Nuo pramogų ir prekybos centro Akropolis važiuodami 53 autobusu užtruksite vos 16 min. Nuo Ukmergės g. įsikūrusio greitojo maisto restorano McDonald‘s per 31 min. jus atveš tas pats 53 autobusas. O prie Sportima Arenos lipkite į 46 autobusą, kuris iki PAPADENT jus atveš per 36 min.

Vykstant automobiliu, kelionė dar trumpesnė: nuo Akropolio – 20 min., McDonald‘s – 8 min., o Sportima Arenos – 7 min. Puiku, tiesa? Tad kodėl gi nepasinaudojus kokybiškomis paslaugomis pas patyrusius specialistus? Nedvejokite, apsilankykite ir įsitikinkite jau dabar.

 

PAPADENT – laimingi pacientai ir ilgametė patirtis

PAPADENT apsilankę pacientai žino, kur gauti kokybiškiausias Šeškinėje dantų implantacijos paslaugas. Šia galimybe pasinaudojo ir ponia Natalija, kuri nuo pat vaikystės ne itin draugavo su dantų šepetėliu. Tad sulaukus brandaus amžiaus teko susidraugauti su implantologais. Poniai Natalijai buvo pašalinta net 16 dantų ir įsriegta 10 implantų. Apatiniame žandikaulyje panaudota „All-on-4“, o viršutiniame – „All-on-6“ metodika. Natalija džiaugiasi puikiu rezultatu ir atsakingu ilgametę patirtį sukaupusių gydytojų darbu.

PAPADENT – dantų implantai, protezavimas, implantacija, „All-on-4“ metodika, estetinis plombavimas, laminatės, bendros odontologijos paslaugos. Mes laukiame jūsų jau dabar!

UŽSISAKYK KONSULTANTO SKAMBUTĮ

Turi papildomų klausimų? Pildyk formą žemiau ir mes artimiausiu metu Tau paskambinsime!

This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Gydytojas Tomas Stumbrys, Papadent klinikos vadovas

✅ Vedančio gydytojo patirtis daugiau nei 20 metų. Kitų gydytojų dirbančių su implantais patirtis nuo 5 metų.
✅ Pirminei konsultacijai priimsime jau po 1–2 savaičių.

Ar norėtumėte sužinoti daugiau?

Nedvejodami skambinkite mums +370-699-99911
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.