Dantų gydymo paslaugos Aukštuosiuose Paneriuose

Dantų implantacija Aukštuosiuose paneriuose

Dantų gydymo paslaugos Aukštuosiuose Paneriuose (greta Aukštųjų Panerių) odontologijos klinikoje PAPAPADENT apima įvairias procedūras ir gydymo metodus, skirtus išsaugoti arba atkurti dantų sveikatą ir estetiką.

  • Plombavimas – tai procedūra, kurios metu pašalinamas dantų ėduonis, o dantys užpildomi plombomis. Plombos naudojamos siekiant užkirsti kelią tolesniam ėduonies vystymuisi ir išlaikyti dantų funkcionalumą.
  • Šaknies kanalo gydymas – tai metodas, kuris naudojamas, kai dantų šaknų kanalai yra užkrėsti arba juose išsivystęs uždegimas. Procedūra apima pažeisto arba užkrėsto danties minkštojo audinio pašalinimą iš šaknies kanalo. Išvalytas kanalas užpildomas specialia medžiaga, kuri išsaugo danties struktūrą ir funkcionalumą.
  • Danties rovimas – tai procedūra, kurios metu pašalinamas pažeistas dantis, kurio neįmanoma išsaugoti arba atstatyti dėl sunkių pažeidimų ar kitų priežasčių. Rovimas gali būti reikalingas dėl ėduonies, traumos ar kitų priežasčių.
  • Dantų implantavimas Aukštuosiuose Paneriuose – procedūra, kurios metu įsukami dirbtiniai dantų pakaitalai (implantai), kad būtų atstatytas prarastų dantų funkcionalumas ir estetika. Implantai naudojami kaip pagrindas kitiems dantų atstatymo būdams, tokiems kaip dantų protezavimas ar tiltai.
  • Dantų balinimas – estetinė procedūra, skirta balinti natūralius dantis ir sumažinti dantų dėmes. Tai gali būti atliekama pas odontologą arba namų sąlygomis.
  • Periodontologinė terapija – gydymo metodas, skirtas gydyti ir valdyti periodontinę ligą, kuri paveikia dantų ir dantenų audinius.

 

Tai tik keli dantų gydymo paslaugų pavyzdžiai, kuriuos atlieka ilgametę patirtį turintys PAPADENT klinikos Aukštuosiuose Paneriuose (netoli Aukštųjų Panerių) specialistai. Svarbu pasitarti su odontologu, kad būtų sudarytas tinkamas gydymo planas, atsižvelgiant į individualius poreikius ir situaciją.

Keletas neseniai atliktų darbų

PAPADENT atrasite ir atvykę iš Aukštųjų Panerių

Odontologijos klinika Aukštuosiuose paneriuose

Aukštuosiuose Paneriuose veikia vos 1 odontologijos klinika Bražuolės g. Kiek joje užregistruota savo eilės pas specialistus laukiančių pacientų, mes nežinome. Bet mes puikiai žinome, ką kalba apie dantų protezavimo paslaugas Aukštuosiuose Paneriuose PAPADENT klinikos pacientai. Jūs dar nežinote? Atvykite į PAPADENT.

Galite ir tiesiai iš Gariūnų turgaus ar Maxima Bazės. Tereikia sėsti į troleibusą ar autobusą ir po 1 val. 10 min. būsite vietoje. Automobiliu užtruksite apie 20 min. Nuo Trakų Vokės dvaro sodybos mus pasieksite per 1 val. ir 18 min. troleibusu arba per 24 min. automobiliu.

Nelaukite ilgose eilėse pas odontologus, atvykite į PAPADENT jau šiandien.

UŽSISAKYK KONSULTANTO SKAMBUTĮ

Turi papildomų klausimų? Pildyk formą žemiau ir mes artimiausiu metu Tau paskambinsime!

This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Gydytojas Tomas Stumbrys, Papadent klinikos vadovas

✅ Vedančio gydytojo patirtis daugiau nei 20 metų. Kitų gydytojų dirbančių su implantais patirtis nuo 5 metų.
✅ Pirminei konsultacijai priimsime jau po 1–2 savaičių.

Ar norėtumėte sužinoti daugiau?

Nedvejodami skambinkite mums +370-699-99911
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.