Dantų balinimo paslaugos Jeruzalėje

Dantų implantacija Jaruzalėje

Dantų balinimas yra procedūra, skirta pagerinti dantų spalvą ir sumažinti dantų dėmes. Dažniausiai naudojami du pagrindiniai metodai:

  • profesionalus dantų balinimas atliekamas pas odontologą naudojant specialius balinimo produktus ir įrangą. Dažniausiai naudojami balinimo geliai, kurie aktyvuojami specialiu šviesos šaltiniu arba chemiškai. Šis metodas greitai ir efektyviai balina dantis, tačiau kartais gali sukelti laikiną dantų jautrumą. Šią paslaugą galite gauti netoli Jeruzalės odontologijos klinikoje PAPADENT;
  • dantų balinimui namų sąlygomis skirti įvairūs komplektai, kuriuos sudaro: balinimo gelis, specialus dantų lankas arba apvalkalas. Visa tai laikoma ant dantų kelias valandas per dieną arba per naktį. Namų metodai dažniausiai reikalauja ilgesnio laiko, norint pasiekti pastebimus rezultatus.

Kad ir kokį dantų balinimo būdą pasirinksite, svarbu suprasti, kad procedūra nesuteiks ilgalaikių rezultatų, ypač jei po to tęsite blogus įpročius – rūkysite, gersite kavą, stiprią arbatą ir pan. Taip pat svarbu atkreipti dėmesį, kad ne visiems dantims balinimas tinkamas. Prieš priimdami sprendimą, pasitarkite su PAPADENT odontologu.

Keletas neseniai atliktų darbų

Ieškote klinikos Jeruzalėje? PAPADENT laukia jūsų!

Odontologijos klinika Jaruzalė

„Didelis ačiū šiai klinikai už naują gyvenimą, už galimybę šypsotis, super jausmas turėti dantis.“ Taip apie PAPADENT atsiliepia dantų protezus Jeruzalėje įsigiję pacientai. Ko negalima pasakyti apie 6 šiame rajone veikiančias klinikas. Jos įsikūrusios Baltupio, Ateities, Rugių ir Kviečių gatvėse. Tad galbūt dėl tokių gražių žodžių tikrai verta kelionei paskirti 25 ar 15 min. ir atvykti iki PAPADENT?

Nuo Jeruzalės iki PAPADENT kelias netolimas – Verkių rūmai vos už 25 min. autobusu ir už 9 min. mašina. Šv. Kryžiaus Atradimo bažnyčia – 16 min. autobusu ir 5 min. automobiliu. Rimi Jeruzalė – mašina 5 min., autobusu – 16 min.

Sutikite, kad daugiau laiko užtrunkate naršydami internete ir ieškodami odontologijos paslaugas teikiančių klinikų. Tad negaiškite laiko paieškoms, atvykite į PAPADENT jau dabar.

 

Dantų implantai vos per 24 val.

Dantų implantai Jeruzalėje vos per 24 val. skamba tikriausiai kaip iš fantastikos srities. Tačiau tai išties įmanoma klinikoje PAPADENT.

Kad tai fantastika galvojo ir trijų vaikų mama Diana, kol neapsilankė PAPADENT. Nelaimingo atsitikimo metu jauna moteris neteko dalies dantų, todėl ieškojo pagalbos. Atvykusiai į kliniką pacientei prireikė 6 implantų ir cirkonio keramikos protezo, kuris buvo pagamintas vos per 24 val.

Po atlikto gydymo Diana negali atsidžiaugti nauja švytinčia šypsena, kurią nuoširdžiai dovanoja savo trims mažyliams ir visam pasauliui. Padovanokite šypseną pasauliui ir jūs, padedant PAPADENT specialistams.

UŽSISAKYK KONSULTANTO SKAMBUTĮ

Turi papildomų klausimų? Pildyk formą žemiau ir mes artimiausiu metu Tau paskambinsime!

This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Gydytojas Tomas Stumbrys, Papadent klinikos vadovas

✅ Vedančio gydytojo patirtis daugiau nei 20 metų. Kitų gydytojų dirbančių su implantais patirtis nuo 5 metų.
✅ Pirminei konsultacijai priimsime jau po 1–2 savaičių.

Ar norėtumėte sužinoti daugiau?

Nedvejodami skambinkite mums +370-699-99911
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.