Ar verta darytis Grigiškėse „Visi dantys ant 4 implantų“ procedūrą?

Dantų implantacija Grigiškėse

Ar verta darytis Grigiškėse „Visi dantys ant 4 implantų“ procedūrą apsispręsti padės konsultacijos su PAPADENT stomatologu arba dantų implantologu. Tai geriausias būdas gauti tikslų atsakymą į šį klausimą. Kiekvieno žmogaus burnos būklė skiriasi ir sprendimą dėl gydymo turi priimti specialistas, atsižvelgdamas į individualius poreikius bei galimybes.

Tačiau daugeliu atvejų, jei esate praradę 4 dantis vienoje eilėje, „Visi dantys ant 4 implantų“ procedūra gali būti naudojama norint pakeisti prarastus dantis. Procedūra paprastai apima implantų įsukimą į kaulą ir laikinų dantų tvirtinimą ant implantų, kol kaulas susigyvens su implantais. Po to gali būti pritvirtinti galutiniai dantų protezai arba atlikti kiti dantų atkūrimo metodai.

Vis dėlto būtina atkreipti dėmesį, kad kiekvienas atvejis individualus, svarbu pasitikėti specialistu, kuris atliks išsamų burnos būklės ir gydymo plano vertinimą. Nemokamas konsultacijas dėl dantų implantavimo Grigiškėse galima gauti PAPADENT odontologijos klinikoje.

Keletas neseniai atliktų darbų

Nuo Grigiškių iki PAPADENT vos pusvalandis!

Odontologijos klinika Grigiškės

Grigiškių rajone odontologijos klinikų ne tiek ir daug – dvi (Kranto ir Mokyklos g.). Tad šio rajono gyventojams gali būti sudėtinga laiku gauti odontologines paslaugas dėl didelių eilių. Tačiau nutinka atvejų, kai netikėtai užklupęs dantų skausmas verčia pagalbos ieškoti čia ir dabar. Ką tokius atveju daryti? Atvykti į PAPADENT. Juk nuo Grigiškių iki klinikos viso labo 30 min. automobiliu.

Jei jums dantį suskaudo leidžiant laiką Grigiškių paplūdimyje, skubėkite į autobusą ir PAPADENT klinikoje būsite po 1 val. ir 18 min. Automobiliu suskubsite greičiau – vos 30 min. Grigiškių kultūros centras randasi panašiu atstumu kaip ir pliažas – autobusu užtuksite 1 val. ir 20 min., mašina 28 min. Grigiškių „Šviesos“ gimnazijos moksleiviai iki PAPADENT autobusu atvykti gali per 1 val. ir 14 min., jei vyks automobiliu – per 29 min.

Nelaukite kol dantų skausmas jus paguldys ant menčių, susidorokite su juo jau dabar!

 

Pakeiskite savo šypseną vos per 24 val.

Būtent tai ir padarė ponia Vilhelma, pasirinkusi implantaciją pagal „All-on-4“ metodiką. Gydymo metu buvo pašalinti likę protezavimui netinkami dantys ir įsriegti 4 implantai. Laboratorijoje vos per 24 val. buvo pagamintas naujas fiksuotas dantų protezas. Praėjus daugiau nei metams, tokia pačia metodika atkurtas ir viršutinis pacientės žandikaulis. Nors ponia Vilhelma neturėjo pakankamai lėšų viršutinio žandikaulio implantacijai, pasinaudojo galimybe gydytis išsimokėtinai.

Tad jei ir jūs ieškote kur gauti Grigiškėse dantų protezavimo paslaugas išsimokėtinai, apsilankykite PAPADENT.

UŽSISAKYK KONSULTANTO SKAMBUTĮ

Turi papildomų klausimų? Pildyk formą žemiau ir mes artimiausiu metu Tau paskambinsime!

This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Gydytojas Tomas Stumbrys, Papadent klinikos vadovas

✅ Vedančio gydytojo patirtis daugiau nei 20 metų. Kitų gydytojų dirbančių su implantais patirtis nuo 5 metų.
✅ Pirminei konsultacijai priimsime jau po 1–2 savaičių.

Ar norėtumėte sužinoti daugiau?

Nedvejodami skambinkite mums +370-699-99911
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.