Vaikai myli nuoširdžias šypsenas

28 spalio 2023

ALL-ON-4 METODIKA

Sužinokite kaip susigrąžinti šypseną vos per 48 val.
Neringos sėkmės istorija All-on-4

Vaikų darželio auklėtoja Neringa gerai žino, kad pati paprasčiausia ir įvairiame amžiuje suprantama kalba – šypsena. Ji padeda įgyti vaikų pasitikėjimą ir kurti ryšį. Moteris, matydama, kad jos dantų būklė prastėja ir kuria vidinį diskomfortą, nusprendė imtis ryžtingų sprendimų. Juk nuo to priklauso jos darbo kokybė.

Neringa kreipėsi į PAPADENT odontologijos kliniką ir registravosi pirminei konsultacijai. Jos metu buvo nuspręsta šalinti tris viršutinio žandikaulio dantis ir panaudoti populiariausią „All-on-4“ metodiką.

Pašalinus minėtus dantis, buvo įsriegti keturi implantai, prie kurių pritaikytas laikinas protezas. Po pusmečio jis pakeistas nuolatiniu cirkonio protezu.

Kodėl Neringa pasirinko cirkonio protezus? Jų gamybai naudojamas cirkonis puikiai prisitaiko prie dantenų audinių, pasižymi ilgaamžiškumu ir tvirtumu. Pasitelkiant naujausias technologijas, išgaunami natūralūs, estetiški dantų atspalviai ir formos.

Dabar darželio auklėtoja ne tik džiaugiasi tvarka burnoje, bet ir drąsiai dalina šypsenas savo auklėtiniams.

Kyla dvejonių dėl implantų? Nerimaujate, kaip juos priims organizmas? Registruokitės pirminei apžiūrai ir atsakysime į klausimus bei išsklaidysime dvejones.

 

Rašyti komentarus

TRŪKSTA DANTŲ? PAPADENT VISUOMET JUMS PADĖS REGISTRUOKITĖS NAUJIENLAIŠKIUI
Palaukite...

Dėkojame, kad užsiprenumeravote!