Pramogų Pasaulis Ir Akinanti Šypsena – Neatsiejami

Nauji dantys vos per 24 val. net jei situacija beviltiška

Darbas pramogų ir renginių organizavimo versle reikalauja ne tik kūrybingumo, išradingumo, nesibaigiančių idėjų, bet ir puikiai atrodančios šypsenos. Bendravimas su įvairiais žmonėmis, nuolatinis buvimas dėmesio centre, kalbėjimas didelei auditorijai – šioje srityje dirbančių žmonių kasdienybė, kurios iššūkius įveikti gali padėti patraukli šypsena. Donatas – vienas iš laimingųjų, dirbančių šioje srityje ir kasdien dovanojančių šypsenas aplinkiniams.

Tačiau bėgant laikui, dantų būklė bei estetinis vaizdas blogėjo, tad ir dienų be šypsenos buvo vis daugiau. Reta šypsena gali sudaryti paniurusio žmogaus, kuriam nepatinka darbas pramogų sferoje, įvaizdį, bet ir prieštaravo tikrajai Aro prigimčiai – juk iš tiesų jis buvo optimistiškai nusiteikęs, kupinas energijos bei įdomių sumanymų. Nuolatinis skubėjimas lėmė nesubalansuotą, netinkamą mitybą, o tai tik dar labiau paaštrino dantų problemas, kol vieną dieną tapo aišku, kad pokyčiai – būtini.

Kreipimasis į odontologijos kliniką Papadent tapo teigiamų permainų pradžia. Nors pacientas teturėjo vos kelis savus dantis po kompiuterinės tomografijos tyrimo netruko išgirsti ir gerą naujieną: kaulo yra pakankamai, kad šypseną būtų galima atkurti vos per vieną dieną.

Buvo nuspręsta pasitelkti All – on – 4 metodą ir atlikti implantaciją abiems žandikauliams. Kaip pažymi gydytojas – odontologas Tomas Stumbrys, būtent ši procedūra tampa idealiu sprendimu tiems pacientams, kurie praradę didžiąją dalį dantų, tačiau pageidauja greito šypsenos atkūrimo, minimalių laiko sąnaudų bei galimybės gyventi visavertį gyvenimą.

Ne paslaptis, kad scenarijų galvojimas yra dalis Aro darbo, tad vyras juokauja, kad įvairių jų, tiesa, ne pačių geriausių, buvo prikūręs ir dėl šypsenos atstatymo. Vyras buvo įsitikinęs, kad dėl didelio trūkstamų dantų skaičiaus ir beviltiškos likusiųjų būklės, nebus galima šypsenos atstatyti greitai, o pats gydymo procesas sukels daug nepatogumų.

Vos per vieną dieną pacientui buvo pašalinti protezavimui netinkami dantys ir jų šaknys, į kiekvieną žandikaulį įsriegti 4 implantai bei uždėti estetiški, diskomforto nesukeliantys, fiksuoti protezai. Darbas pramogų bei renginių organizavimo sferoje turi ir kitą pusę – nei dienai negalima atitrūkti nuo darbų, tad vyras ypač džiaugiasi, kad ši inovatyvi procedūra nesukėlė daug nepatogumų, nepareikalavo daug laiko ir jau kitą dieną leido gyventi įprastu ritmu.

Šiandien Donatas dėkoja profesionalams, puikiai išmanantiems bei mėgstantiems savo  darbą, ne tik už aukščiausią suteiktų paslaugų kokybę, bet ir dėmesingumą, vertingus patarimus  bei lankstumą planuojant vizitų laiką – gydytojams Tomui Stumbriui, Justei Vaištaraitei ir asistentei Jolitai Viduto. Vyras juokauja, kad visiškai yra natūralu, kad, kai žmonės kreipiasi į jį, tikisi tikrų tikriausios šventės (juk būtent šventės kūrimas bei jos išpildymas ir yra Aro tikslas), tačiau tikrai nesitikėjo, kad vizitai odontologijos klinikoje taip pat primins šventę. Jokios įtampos, nepatogumų, baimės ar nemalonių staigmenų – vien tik tiksliai, iš anksto suplanuotas bei kruopščiai atliktas darbas, profesionalūs patarimai ir, žinoma, pačios geriausios emocijos, kurios aplankė išvydus galutinį rezultatą. Visa tai užtikrino pačią geriausią Aro, kaip klinikos paciento, apsilankymo patirtį, dėl kurios vyras šiandien rekomenduoja rinktis Papadent visiems, kurie pageidauja geriausių rezultatų.

Rašyti komentarus

TRŪKSTA DANTŲ? PAPADENT VISUOMET JUMS PADĖS REGISTRUOKITĖS NAUJIENLAIŠKIUI

The form you have selected does not exist.