Po Implantacijos Sugrįžo Plati Šypsena Ir Daugiau Pasitikėjimo Savimi

Nauji dantys vos per 24 val. net jei situacija beviltiška

Būtų galima išvardinti daugybę veiksnių, kurie yra reikalingi norint gyventi kokybišką bei malonų gyvenimą; įgyvendinti visas svajones bei pasiekti numatytus tikslus, ar tiesiog jaustis puikiai. Vienas iš jų yra sveika ir graži šypsena, atverianti kelius bendravimui ir suteikianti jėgų pasiekti net pačius sudėtingiausius tikslus. Tačiau ne viskas visada vyksta, taip, kaip mes norėtume – nutinka įvairių įvykių, kurių pasekmės – prarasti arba prastos kokybės dantys. Taip nutiko ir Mariui: buvo laikas, kai vyras džiaugėsi tvirtais bei puikiai atrodančiais dantimis ir nemanė, jog kada nors teks praverti odontologijos klinikos duris ne dėl profilaktinės dantų patikros, o tam, kad būtų surastas bei įgyvendintas geriausias dantų atkūrimo sprendimas. Netikėtai užklupusi liga sukėlė daug įvairių pasekmių, iš kurių viena – prarasti beveik visi viršutinio žandikaulio dantys.  Negana to, kad dėl ligos teko pradėti gydymą ir keisti kasdienę rutiną, Marius turėjo priimti ir labai rimtą sprendimą – nuspręsti, kaip pasielgti: ir toliau gyventi su ženkliai pasikeitusia dantų būkle, susitaikyti su daliniu jų praradimu; jausti kasdienį diskomfortą valgant bei bendraujant ar rinktis 21 amžiaus odontologijos sprendimus ir gyventi visavertį gyvenimą.

Vyriškis šiandien tvirtina, kad nors jau iš pat karto žinojo atsakymą į šį klausimą (jog verta kreiptis į specialistus dėl dantų atkūrimo paslaugos), ilgą laiką jis vis tik delsė sumanymus paversti realybe, nes teko susidurti su įvairiais iššūkiais. Nuolat besisukantys neatsakyti klausimai apie tai, koks dantų atkūrimo būdas tiktų labiausiai; informacijos trūkumas; nežinojimas, kurią kliniką pasirinkti; kokio dydžio išlaidos laukia ir t.t., mintyse piešė ne pačius maloniausius scenarijus.

Mariui netgi kilo minčių apie tai, kad, jo dantų būklė yra tokia beviltiška, jog net ir įgyvendinus odontologinius  sprendimus nebebus galima tikėtis aukščiausios estetikos išraiškos ir maksimalaus komforto valgant, geriant ar bendraujant. Abejonių kėlė ir paslaugos kaina: vyriškis ne kartą galvojo, jog ji gali būti tokia aukšta, jog apskritai teks atsisakyti minties apie šypsenos atkūrimą.

Tačiau dažniausiai taip jau yra: pokyčiai nevyksta tol, kol patys jiems neuždegame žalios šviesos. Po ilgų svarstymų ir apmąstymų, Marius ėmėsi konkrečių veiksmų: pasinaudojęs internetu bei įvertinęs Papadent internetinėje svetainėje esantį turinį, vyriškis pamanė, jog, galbūt, surado tai, ko ieškojo: daug įvairių bei modernių odontologijos paslaugų, patogų klinikos darbo laiką bei adekvačias kainas. Tad reikėjo žengti dar vieną žingsnį – užsukti į kliniką pirmajai konsultacijai.

Ir, akivaizdu, kad nusivilti tikrai neteko – jau pirmojo vizito metu buvo įvertinta dantų būklė bei pasiūlytas labiausiai tinkantis sprendimas. Nors klinikos Papadent gydytojai gali įgyvendinti įvairius sprendimus, skirtus šypsenos atkūrimui (estetinį plombavimą, dantų implantus, protezavimą ir kt.), nei vienas iš jų netiko taip idealiai, kaip All – on – 4 metodas. Tai – inovatyvus sprendimas, leidžiantis atkurti viso žandikaulio dantis vos ant 4 implantų.

Kaip šiandien tvirtina Marius, procedūra tikrai viršijo jo lūkesčius. Viskas, ko jis tikėjosi, buvo patraukli šypsena ir komfortas valgant, bendraujant. Tačiau vyras tikrai negalvojo, kad visa tai gali būti įgyvendinama vos per dieną.

Žinios, kurios buvo išgirstos pirmosios konsultacijos metu (tai, kad bus išvengta ilgo gijimo laikotarpio; sutaupyta laiko bei pinigų; atkurti dantys atrodys ne tik patraukliai bei ir natūraliai, o priežiūra nebus sudėtinga), vyriškį maloniai nustebino, tačiau bene daugiausia gerų emocijų yra patiriama dabar, kai kiekvieną dieną galima realiai vertinti procedūros privalumus ir su šypsena stebėti, kaip jie keičia gyvenimą. Na, o pokyčių Algirdo gyvenime dabar tikrai netrūksta: ir vėl galima mėgautis įvairiu maistu; bendrauti, nevaržomai šypsotis, o svarbiausia – džiaugtis puikiai bei natūraliai atrodančiais dantimis; nesibaiminti, kad jie gali iškristi, keisti savo padėtį ar kelti diskomfortą. Atkurtos šypsenos priežiūra nereikalauja daugiau Algirdo laiko nei anksčiau jo reikėjo saviems dantims prižiūrėti, o pats priežiūros procesas tapo natūralia, nepatogumų nesukeliančia kasdienybės dalimi. Dar vienas pokytis, kuriuo ypač džiaugiasi pacientas, yra susijęs su pasikeitusia išvaizda. Atlikus implantaciją, buvo užkirstas kelias žandikaulio kaulo tirpimui ir netgi pasikeitė veido bruožai. Vyras teigia, kad kai kurie jo draugai bei kolegos galvoja, kad buvo atlikta ne tik dantų implantacija, bet ir jauninančios procedūros, juk dabar jis atrodo bent 10 – imt metų jaunesnis nei prieš padedant gydymą. Tai tik dar labiau stiprina pasitikėjimą savimi ir, žinoma, verčia šypsotis dar dažniau.

Algirdas dėkingas Papadent kolektyvui už išsamią informaciją apie galimus šypsenos atkūrimus būdus; profesionalų situacijos vertinimą; geriausio varianto parinkimą bei kokybišką jo įgyvendinimą; naudingus patarimus ir rekomendacijas. Maloniai nuteikė ir patrauklus klinikos darbo laikas, dėl kurio buvo galima ypač patogiai planuoti vizitų laiką; o taip pat ir jauki aplinka.

Daugelis galvoja, kad viena para nereiškia daug – įprasta manyti, kad per 24 valandas negalima įveikti rimtų iššūkių, ypač  tokių, kurių teigiami rezultatai lydėtų dešimtis metų. Taip kadaise manė ir Algirdas, kol jo šypsena nebuvo atkurta šiuo metodu. Šiandien, jau buvęs Papadent pacientas ne tik įsitikino, kaip smarkiai gyvenimą gali pakeisti ir jo kokybę pagerinti gali 24 valandos, bet ir rekomenduoja šį dantų atkūrimą būdą tiems, kurie pageidauja minimalių laiko sąnaudų ir maksimalių rezultatų.

Papadent  klinikos vadovas gydytojas – odontologas Tomas Stumbrys paantrina, jog ši procedūra turi daug puikių privalumų, tačiau bene svarbiausias – galimybė atkurti šypseną ypač greitai, vos per vieną parą. Dėl šios priežasties, atsiranda dar daugiau tokio sprendimo privalumų. Visų pirma, nebelieka etapo, kuomet pašalinami netinkami dantys ir maždaug 2 mėnesius tęsiasi gijimas. Kadangi šis laikotarpis iš gydymo proceso yra tiesiog eliminuojamas, pacientas gali ne tik taupyti savo brangų laiką, patirti kur kas mažiau diskomforto, bet ir džiaugtis kone perpus mažesnėmis išlaidomis, lyginant su kitais dantų atkūrimo būdais.

Algirdui tikrai neteko ilgai laukti, kad galėtų įvertinti visus šio pasirinkimo privalumus. Pirminės konsultacijos metu, priėmus sprendimą, kad šypsena bus atkuriama pasitelkiant All – on – 4 metodą, buvo paskirtas antrojo vizito laikas. Jo dienai atėjus, pašalinti visi prastos būklės dantys ir iš karto įsriegti 4 implantai. Uždėtas fiksuotas, patraukliai atrodantis, komfortą garantuojantis dantų protezas, įgalino pacientą dar tą pačią dieną kokybiškai kramtyti ar tiesiog plačiau nusišypsoti supratus, kad visus iki tol buvusius nepatogumus, kuriuos kėlė dantų trūkumas, galima tiesiog pamiršti. Tačiau – tai ne vienintelės priežastys, privertusios pacientą nudžiugti: kadangi Algirdas yra veiklus žmogus, dar labiau nudžiugo supratęs, kad atlikta procedūra neprivers atsisakyti įprasto darbo režimo. Jau kitą dieną į darbą grįžęs vyras Papadent odontologijos kliniką rekomenduoja visiems, kurie pageidauja ne tik aukščiausios kokybės paslaugų, bet ir dėmesingo aptarnavimo bei optimalaus paslaugos suteikimo laiko.

Dar prieš priimdamas galutinį sprendimą, vyras dvejojo ir dėl dar vieno svarbaus akcento: ar naujoji šypsena iš tiesų atrodys natūraliai, taip, kaip atrodė savi dantys, ar vistik, bus tam tikrų veiksnių (dantų forma, spalva, dydis ir t.t.), kurie kasdien primins apie dirbtinių dantų egzistavimą. Šiandien Algirdas tikrai žino atsakymą į šį klausimą ir juo gali pasidalinti su Jumis: inovatyvus All – on – 4 metodas lemia, kad atkurti dantys atrodys natūraliai, kaip saviIr  tai galioja ne tik dantų spalvai, bet ir kitiems parametrams – formai, dydžiui ir t.t.

Vyras save vadina žmogumi, pirmenybę linkusiu teikti išmintingoms ir ilgalaikėms investicijoms, tad ypač palankiai įvertino žinią, kad pagal šį metodą atkurti dantys, jei tik bus tinkamai bei reguliariai prižiūrimi, tarnaus visą gyvenimą.

Algirdas pripažino, kad įtempta dienotvarkė ir vienas kitą nuolat vejantys darbai, dažnai nepalieka laiko domėtis tuo, kas iš tiesų yra aktualu. Ne išimtis ir šypsenos atstatymas – vyras pirmosios konsultacijos metu turėjo daug klausimų, iš kurių keletas buvo susiję su atkurtų dantų priežiūra. Ar jie prižiūrimi kitaip nei savi dantys? Ar priežiūra reikalauja daug laiko? Kokių priemonių reikės? Į šiuos ir kitus klausimus buvo pateikti išsamūs atsakymai; o atlikus procedūrą – suteiktos rekomendacijos bei patarimai. Pacientą iš tiesų nudžiugino atsakymai, kad šiuo metodu atkurtų dantų priežiūra nėra sudėtinga, nereikalauja daug laiko ir tiesiog tampa įprasta rutinos dalimi. Šypsenai prižiūrėti prireiks tinkamai parinkto dantų šepetėlio; mažai abrazyvios dantų pastos; higieninio tarpdančių siūlo bei burnos skalavimo skysčio; taip pat nepamiršti reguliariai apsilankyti pas specialistus 2 kartus per metus. Daugiau apie atkurtų dantų priežiūrą galite sužinoti čia. Apie akcijas sužinokite čia.

Algirdas – ne vienintelis, galintis pasidalinti džiugia sėkmės istorija! Susipažinkite  ir su kitų Papadent klinikos pacientų sėkmės istorijomis

 

Rašyti komentarus

TRŪKSTA DANTŲ? PAPADENT VISUOMET JUMS PADĖS REGISTRUOKITĖS NAUJIENLAIŠKIUI

The form you have selected does not exist.