Pavėluotas Dantų Gydymas Gali Kainuoti Tūkstančius

Nauji dantys vos per 24 val. net jei situacija beviltiška

Trijų vaikų mama Diana į odontologijos kliniką kreipėsi dėl priekinių dantų implantacijos, dabar ji gali nevaržomai šypsotis. Kaip pati Diana sako: „Vis dar sunku patikėti, kad turiu naujus dantis ir tokią gražią šypseną. Turbūt reikės laiko prie to priprasti. Bet savijauta labai gera. Atrodo, jog išsipildė didžiausia svajonė. Nes užklupus tokiai bėdai, aš nesvajojau apie laimėjimą loterijoje ar geresnius naujus daiktus, svajojau turėti savo dantis, galėti šypsotis ir pagaliau valgyti kaip visi kiti žmonės. Dabar žinau, kad svajonės tikrai pildosi.”

Renkantis odontologijos paslaugas, daugelis pacientų ne tik specialistą bei kliniką, bet ir tai, kokias paslaugas pasirinkti, o kokių atsisakyti, sprendžia pagal klinikos kainyną. Deja, tačiau vis daugiau žmonių, kuriems riekia rimtesnio dantų gydymo, delsia vien todėl, kad odontologų paslaugos ne visuomet įkandamos. O palaukus ilgiau, gali tekti ir dar brangiau sumokėti, kai dėl pradelsto laiko dantų sveikata rimtai pablogėja. Panašiai nutiko ir Dianai, kuri dar neseniai darbe negalėjo šypsotis.

Nelaimingo atsitikimo metu Diana prarado dalį savo dantų ir kai pradėjo gydymą, gydytojas – odontologas jai pagamino laikinus dantis. Jų tarnavimo garantija – 3 mėnesiai. Tačiau staiga šeimos finansinei situacijai nugarmėjus žemyn, Diana taip ir liko nepabaigusi dantų gydymo. Paslaugų sferoje dirbanti jauna trijų vaikų mama sako prieš kelis mėnesius nė nebūtų patikėjusi, jog galės ir vėl džiaugtis balta šypsena.

„Tokia situacija žmonėms susiklosto gana dažnai, kai dantų būklė sudėtinga, gydymas kainuoja nemažai, bet finansinės galimybės ribotos, tad ir gydymas vis atkeliamas, kol tam bus geresnis metas. Taip nutiko ir Dianai. Ji buvo pradėjusi gydymą ir jai buvo pagaminti laikini dantys, kurie turėtų tarnauti 3 mėnesius. Tačiau dėl prastos finansinės padėties su šiais laikinais dantimis Diana pravaikščiojo 2 metus. Visą šį laiką pacientė gyveno strese, nes kiekvieno pokalbio metu ji gėdijosi savo dantų, nenorėdavo daug bendrauti, vengdavo šypsotis ar juoktis prie aplinkinių. Be to, padarius kompiuterinės tomografijos tyrimą pamatėme, jog dėl dantų nebuvimo, buvo patirpęs kaulas, tad gydymo procedūra tapo dar sudėtingesnė. Reikėjo pakelti sinusą, priauginti kaulą ir tik tada implantuoti. Dianai prireikė 6 dantų implantų. Tada visus dantis protezavome cirkonio keramika“, – sako odontologijos klinikos „Papadent“ vadovas gydytojas – odontologas Tomas Stumbrys.

 

Jis pripažįsta, jog tokios procedūros grąžina žmonėms gyvenimo džiaugsmą. Juk dantų neturėjimas ne tik verčia nuolat slėpti burną, mažiau juoktis, tačiau ir pasireiškia kitais nepatogumais: žmogus negali tinkamai sukramtyti maisto, todėl dažnai kamuoja ir skrandžio skausmai.

Kai reikalingas ne tik dantų implantavimas, bet ir kaulo priauginimas, gydymas užtrunka. Nuo tos dienos, kai Diana pirmą kartą apsilankė „Papadent“ klinikoje, iki kol galėjo džiaugtis rezultatu, praėjo pusė metų. Paklausus, kaip pacientai reaguoja, pamatę save veidrodyje su nauja šypsena, nušvinta ir paties odontologo T.Stumbrio veidas. „Juk viską pasako tai, kad po procedūros žmogus negali nustoti šypsotis. Ir šį kartą atlikę gydymą mes pašalinome stresą iš Anos kasdienybės ir dabar ji gali vėl džiaugtis pilnaverčiu gyvenimu ir gražia šypsena. Gal iš šono gali pasirodyti, kad tai smulkmena, tačiau iš tiesų žmonės po tokių procedūrų iš naujo atsiveria ir pamiršta baimę, jog aplinkiniai pamatys jo dantis. Dažnai sakau, jog tai ne tik odontologinė procedūra, bet ir psichologinė terapija. Galėjimas šypsotis išgydo visas bėdas. Pasaulis pacientams tampa daug gražesnis ir šviesesnis“, – su šypsena sako T.Stumbrys.

PACIENTĖS PATIRTIS

  • Kaip jaučiatės po pusę metų trukusio dantų gydymo?
  • Vis dar sunku patikėti, kad turiu naujus dantis ir tokią gražią šypseną. Turbūt reikės laiko prie to priprasti. Bet savijauta labai gera. Atrodo, jog išsipildė didžiausia svajonė. Nes užklupus tokiai bėdai, aš nesvajojau apie laimėjimą loterijoje ar geresnius naujus daiktus, svajojau turėti savo dantis, galėti šypsotis ir pagaliau valgyti kaip visi kiti žmonės. Dabar žinau, kad svajonės tikrai pildosi.
  • Aplinkiniai taip pat pastebėjo Jūsų išvaizdos pasikeitimus?
  • Reakcijų tikrai buvo daug. Pirmiausia, tai trys mano vaikai, o ir visi kiti aplinkiniai labai laukė, koks bus rezultatas, smalsavo, kaip atrodysiu po procedūros. Juolab, kad dar prieš procedūrą labai daug kalbėdavau apie pasirinktą kliniką ir gydymo eigą. Gal iš pradžių buvo jauduliuko, bet dabar labai džiaugiuosi savo pasirinkimu, nes esu patenkinta ne tik rezultatu, bet ir klinikos kolektyvo bendravimu. Po procedūros mane pamatę aplinkiniai neslėpė nuostabos ir džiaugsmo. Sulaukiau labai daug komplimentų ir negaliu nustoti šypsotis.
  • Ar buvo sunku išsirinkti tinkamą odontologijos kliniką?
  • Žinoma, pirmiausia žiūrėjau į Juk tai tikrai labai svarbus faktorius. Be to, man patiko, jog gydytojas – odontologas Tomas Stumbrys „Youtube” kanale viešina nemažai video, tad iš karto galima susipažinti su tuo, kas vyksta klinikoje. Peržiūrėjau visus įkeltus video įrašus. Domėjausi ir kitomis klinikomis, nes pirmai operacijai pasiruošimas užtruko tikrai ilgai, nenorėjau priimti blogo sprendimo. Tačiau kai dar kartą paskaičiau tiek daug teigiamų atsiliepimų internete, galiausiai apsisprendžiau. Dabar dėl šio sprendimo esu labai patenkinta. Dabar įvertinusi dar ir kainos bei kokybės santykį, nekyla net minčių eiti į kitą kliniką.

Šiuo metu vyksta akcija:

Taip pat kviečiame susipažinti su visomis mūsų odontologijos paslaugomis:

Rašyti komentarus

TRŪKSTA DANTŲ? PAPADENT VISUOMET JUMS PADĖS REGISTRUOKITĖS NAUJIENLAIŠKIUI

The form you have selected does not exist.