Kai Profesionalumą Papildo Nuoširdus Rūpestis Ir Noras Padėti, Laimingi Pacientai Atsidėkoja Šypsenomis

Nauji dantys vos per 24 val. net jei situacija beviltiška

Dažnas žmogus, prieš kreipdamasis į gydymo įstaigą, stengiasi kuo daugiau sužinoti apie paslaugų kokybę, kainą, specialistų profesionalumą iš savo pažįstamų, bendradarbių ar ieško informacijos internete. Tai padeda pasirinkti tinkamiausią kliniką tolimesniam gydymui. Odontologijos paslaugos yra aktualios visiems žmonėms, nes šypsena neatsiejama nuo sėkmingo ir visaverčio gyvenimo. Tačiau dažnas susiduria su nuomone, kad  verslas pirmiausia yra orientuotas į pinigus, o noras padėti žmogui – antraeilis. Tačiau visiems taip manantiems, prieštarauja Monika – moteris, kuri į odontologijos kliniką Papadent kreipėsi dėl išsamaus plano sudarymo ir kompleksinio gydymo.

Monika pripažįsta, kad prireikus dantų gydymo paslaugų, jai nebuvo paprasta pasirinkti kliniką, kadangi aktualus buvo ne tik darbo laikas, paslaugų įvairovė, tačiau bene labiausiai norėjosi rasti kliniką, kurioje profesionalumas ir efektyvus problemų sprendimas derėtų su žmogiškumu bei nuoširdžiu noru padėti klientui. Ilgos paieškos davė vaisių, nors aplinkiniai ir draugai dalijosi įvairia patirtimi apie jiems atliktas odontologines paslaugas. Vieni džiaugėsi greitai ir sėkmingai atliktu gydymu, tačiau buvo ir tokių, kurie pasidalijo ir skausminga patirtimi.

Tačiau viskas susidėliojo į savas vietas, kai vieną dieną Monika išgirdo apie odontologijos kliniką „Papadent” ir apsilankė jos internetinėje svetainėje. akį patraukė informatyvus turinys, kurį sudaro ne tik detalūs procedūrų aprašymai, bet ir išsamūs paaiškinimai, kas yra dantų implantai, kuo svarbus estetinis plombavimas, kokios galimos dantų protezų rūšys ar vertingi patarimai, kaip išvengti gingivito, ir daug kitos naudingos informacijos, Monika tapo tikru orientyru. Jei klinikos specialistai negaili savo laiko bei pastangų tam, kad sukurtų tokį informatyvų bei vertingą turinį, tai jie – ne tik puikūs savo srities profesionalai, bet ir yra išvystytas natūralus noras padėti žmogui, spręsti jo problemas, apgaubti  rūpesčiu bei dėmesiu, ir, žinoma, užtikrinti kuo geriausius rezultatus. Tam, kad tikrai įsitikintų, kad rado, tai, ko ieškojo, Monika užsuko į kliniką dėl konsultacijos.

Išsamus pacientės dantų būklės įvertinimas, atidus problemų bei lūkesčių išklausymas, profesionalus geriausių sprendimų parinkimas, detalus individualaus plano sudarymas, dėmesingumas, pagarbus bendravimas bei lankstumas planuojant vizito laikus, Monikai padiktavo atsakymą – ji tikrai priėmė geriausią sprendimą pasirinkdama gydymą šioje klinikoje.

Suplanuotų vizitų metu Monikai buvo sėkmingai įgyvendinti visi pirmosios konsultacijos metu sudaryto gydymo plano etapai, o dabar, kai visas gydymo procesas jau praeityje, moteris Papadentkolektyvui dėkoja už profesionalumą, kurį kiekvieną minutę lydėjo nuoširdus dėmesys, noras padėti bei pagarba klientui.

Rašyti komentarus

TRŪKSTA DANTŲ? PAPADENT VISUOMET JUMS PADĖS REGISTRUOKITĖS NAUJIENLAIŠKIUI

The form you have selected does not exist.