Ką rinktis senus ar naujus metodus?

13 gruodžio 2023

Informacija latviškai apie All-on-4

Mūsų latviškoje versijoje

Pensininkė Gražina ilgai atidėliojo sprendimą dėl implantacijos. Nuolat teisinosi, kad jai, daugiausia laiko praleidžiant namuose, nėra būtinybės imtis šiuolaikinių metodų. Svarstė apie paprastus protezus. Taip vargo ne vienerius metus – negalėjo valgyti, ką nori, parduotuvėse ir kitose viešose vietose vengdavo plačiai šypsotis.

Dukros vis ragino nebevargti, juk nebe seni laikai, dabar šiuolaikinė odontologija gali pasiūlyti pažangius sprendimus. Be to, pensininkams skiriamas finansavimas. Pagaliau įveikusi dvejones, Gražina kreipėsi į PAPADENT odontologijos kliniką.

Moteris sutiko su specialistų rekomendacija šalinti visus nebepataisomus dantis. Pacientei buvo pritaikytas „All-on-4“ metodas:

– viršutiniame žandikaulyje įsriegti 6 implantai;
– apatiniame žandikaulyje – 4 implantai;
– pritaikytas laikinas „All-on-4“ protezas.

Po 9 mėnesių grįžusi Gražina džiaugėsi dėl priimto sprendimo. Ji net pradėjo dirbti puse etato prižiūrint kaimynų vaiką. Moteris pasirinko metalo karkaso protezus su akriliniais dantimis ir liko visiškai patenkinta pasirinkimu.
Manote, kad jums nėra taip svarbu turėti tvirtus dantis ir pakaks protezų bei stiklinės jiems laikyti? PAPADENT specialistai gali suteikti visiškai kitokią gyvenimo kokybę. Juk jūs to verti!

Rašyti komentarus

TRŪKSTA DANTŲ? PAPADENT VISUOMET JUMS PADĖS REGISTRUOKITĖS NAUJIENLAIŠKIUI

The form you have selected does not exist.