Išgydyti Dantys Grąžino Norą Puoštis

Nauji dantys vos per 24 val. net jei situacija beviltiška

Dažnas iš mūsų vizitui pas gydytoją – odontologą užsirašome tik tuomet, kai nebeapsikenčiame dantų skausmo arba susiduriame su problema, reikalaujančia sprendimo. O ir patys odontologai pripažįsta, jog dažnas pacientas linkęs atidėlioti šį vizitą –  vieni dėl nemalonių potyrių, kiti dėl finansinių problemų.

Panašiai nutiko ir odontologijos klinikos „Papadent“ pacientei Marijai (vardas pakeistas). Ilgai delsusi pakeisti nusidėvėjusias dantų plokšteles, šiandien garbaus amžiaus moteris drąsiai sako, jog sėkmingas dantų gydymas jai grąžino norą šypsotis, bendrauti ir net puoštis.

„Dažnai praktikoje pasitaiko atvejų, kai pacientai ateina gerokai per vėlai. Pavyzdžiui, dėl vienokių ar kitokių priežasčių netekę dantų jie delsia apsilankyti pas odontologą ir mano, jog tai jų gyvenimo kokybės nepakeis. Tačiau dantų nebuvimas skatina kitas problemas: žmogui tampa sunku kramtyti, jis nebenori ne tik šypsotis, bet ir kalbėti su aplinkiniais. O tai kelia nuolatinį stresą, be to, ilgainiui ima dėvėtis žandikaulis. Taip nutiko ir Marijai. Jau po viršutinio žandikaulio implantacijos ji tapo kitu žmogumi, o kai iš klinikos išėjo jau ir po apatinio žandikaulio implantacijos procedūros, tiesiog negalėjo nustoti šypsotis. Tai dažnas atvejis, kai pacientai nė nesusimąsto, kiek daug jų gyvenime nulemia galimybė tiesiog nusišypsoti“, – atvirai pasakoja odontologijos klinikos „Papadent“ vadovas, gydytojas-odontologas Tomas Stumbrys.

Pasak specialisto, kuo pacientai ankščiau kreiptųsi į specialistus, tuo lengviau būtų galima jiems padėti. Tam tikrais atvejais dantų implantavimas gali būti atliktas per dieną, tačiau jei situacija sudėtinga ir reikalinga žandikaulių implantacija, tai gali užtrukti ir kelis mėnesius ar dar ilgiau. Tačiau T.Stumbrys sako, jog neverta delsti laiko, už kurį tenka mokėti kasdieniu stresu.

PACIENTĖS PATIRTIS

  • Kaip susiklostė, kad Jums prireikė abiejų žandikaulių implantacijos?
  • Maždaug prieš 10 metų pradėjau nešioti dantų plokšteles. Tačiau ilgainiui jos ėmė klibėti, judinti kitus dantis ir jausmas tapo labai nepatogus. Žinojau, jog jau laikas jas pakeisti, tačiau tokios paslaugos brangiai kainuoja. Vėliau gyvenime buvo etapas, kuomet sirgau onkologine liga, o po chemoterapijos dantys ėmė tiesiog byrėti. Sveiki liko vos septyni. Tada ir pradėjau galvoti apie dantų implantavimą. Supratau, jog kitaip aš negalėsiu džiaugtis gyvenimu.
  • Kaip ieškojote klinikos, kuria galėtumėte pasitikėti?
  • Kai pradėjau ieškoti tokias procedūras atliekančios klinikos, daug domėjausi, skaičiau, rinkau informaciją, nes norėjau paties geriausio varianto. Ir radau, tai Tomo Stumbrio odontologijos klinika Vilniuje.
  • Kokios procedūros turėjo būti atliktos, kad vėl galėtumėte džiaugtis gražia šypsena?
  • Man buvo atlikta abiejų žandikaulių implantacija. Tokia procedūra man buvo atlikta pirmą kartą. Iš pradžių buvo atliktas viršutinio žandikaulio implantavimas. Jaudinausi, bet buvau maloniai nustebinta, jog pasirodo tai visai neskausminga procedūra. Jau kitą dieną klinikoje man buvo uždėtas dantų protezas, tad aš jau galėjau džiaugtis naujais dantimis! Po savaitės atvykau į kliniką siūlų ištraukimui. Supratau, jog viskas, aš jau galiu drąsiai šypsotis, nes turiu dantis. Po kiek laiko man buvo atliktas ir apatinio žandikaulio implantavimas. Tam ryžausi po to, kai supratau, kiek džiaugsmo į gyvenimą atnešė tai, jog turiu dantis.
  • Kaip pasikeitė Jūsų savijauta ir kasdienybė po abiejų žandikaulių implantacijos?
  • Dabar jau praėjo pusantro mėnesio nuo paskutinių procedūrų ir galiu pasidalinti patirtimi, kaip dėl to pasikeitė mano gyvenimas. Pirmiausia, pradėjau kiekvieną dieną keltis su šypsena. Be skausmo galiu leisti sau valgyti įvairų maistą. Taip pat dingo ankščiau kankinęs nemalonus burnos kvapas, tad dabar galiu drąsiai kalbėti su žmonėmis, į darbą einu ne vedina streso, o didžiulio džiaugsmo ir noro bendrauti. Vėl atsirado noras puoštis ir dažytis lūpas (šypsosi). Galiu drąsiai sakyti – mano gyvenimas visiškai pasikeitė. Esu dėl to be galo laiminga!

Dantų implantai – populiariausias bei paprasčiausias kelias akinančios šypsenos link!

Rašyti komentarus

TRŪKSTA DANTŲ? PAPADENT VISUOMET JUMS PADĖS REGISTRUOKITĖS NAUJIENLAIŠKIUI

The form you have selected does not exist.