Amžius – Ne Riba Plačiai Šypsenai

Nauji dantys vos per 24 val. net jei situacija beviltiška

Dažnas pacientas į odontologijos kliniką kreipiasi tik tuomet, kai suskausta dantį arba jų jau visai nebelieka. Visdar galima išgirsti, kad nemaža dalis pensijinio amžiaus žmonių nesilanko pas gydytojus – odontologus vien dėl to, kad jie jau nebesitiki turėti sveiką ir gražią šypseną. Tačiau šį mitą griauna Jeronimas (vardas pakeistas), kuris būdamas 73 metų amžiaus kreipėsi į odontologijos kliniką dėl dantų implantacijos. Nemokamos konsultacijos metu jam buvo atlikta kompiuterinė tomografija, kuri parodė, kad paciento žandikaulio tankis yra geras ir tinkamas implantacijai. Procedūros metu buvo įsriegti 2 implantai, o praėjus 4 mėnesiams pradėtas protezavimas. Pacientas pasirinko vanikėlius iš cirkonio keramikos, kurie ne tik atrodo kaip natūralūs dantys, bet ir yra tvirti, estetiškai gražūs, pasižymi tvirtumu bei suderinamumu su žmogaus organizmu.

Pabaigus visa gydymą, Jeronimas labai džiaugėsi sėkminga jo pabaiga ir dėkojo visam “Papadent” kolektyvui: “Noriu padėkoti visiems Papadent klinikos gydytojams už kvalifikuotą pagalbą. Man buvo kokybiškai įstatyti implantai ir protezai. Visi darbuotojai labai malonūs ir paslaugūs,  visuomet suteikia reikalingą informaciją. Ypač dėkingas chirurgui ir klinikos vadovui Tomui Stumbriui. Jis ne tik geras specialistas, bet ir puikus vadybininkas – jo vadovaujamoje klinikoje suteikiamos labai kokybiškos paslaugos už priimtiną kainą. Ačiū.

Dantų implantaciją atlikęs gydytojas – odontologas Tomas Stumbrys pastebi, kad vyresnio amžiaus pacientai labai dažnai bijo, kad implantai neprigis, tačiau kad ir kokio amžiaus būtų pacientai, mums svarbiausia kaulo tankis. Ir amžius čia nėra svarbiausias rodiklis, tad labai dažnai pensijinio amžiaus pacientų kaulo struktūra yra tinkama implantacijai. Žinoma, jei kaulo nėra pakankamai, galima atlikti ir kaulo priauginimą prieš implantaciją, tačiau gydymas užtrunka ilgiau, kainuoja daugiau, tad visada stengiamės rasti finansiškai geriausią sprendimą.

Peržiūrėkite kitas sėkmės istorijas

Rašyti komentarus

TRŪKSTA DANTŲ? PAPADENT VISUOMET JUMS PADĖS REGISTRUOKITĖS NAUJIENLAIŠKIUI

The form you have selected does not exist.