Dantų tiesinimas Airnivol kapomis

Airnivol kapos – tai dantų tiesinimo inovacija, kuri vis dažniau pasirenkama kaip breketų alternatyva. Šios dantų kapos yra skaidrios, todėl beveik nepastebimos. Jei svajojate apie gražesnę šypseną, tačiau griežtai atsisakote nešioti breketus, šis dantų tiesinimo būdas gali būti pačia geriausia išeitimi.

Kada rinktis Airnivol dantų kapas?

Svarbu žinoti, kad toks dantų tiesinimas gali būti taikomas ne visais atvejais. Dažniausiai toks dantų tiesinimo būdas taikomas tada, kai dantys yra šiek tiek susigrūdę, kai tarp dantų nėra likusių tarpelių, ir t.t. Jei dantis reikia pastumti daugiau nei 4 mm, toks tiesinimo būdas ne visada yra pakankamai efektyvus.

Nemokama Konsultacija

Airnivol kapų privalumai

Priežasčių, kodėl verta rinktis Airnivol kapas, yra ne taip ir mažai:

  • Airnivol kapos yra vos pastebimos, todėl jos gali būti naudojamos ir tada, jei tenka dalyvauti filmavimuose, svarbiose konferencijose, ir t.t.;
  • Šiuos ortodontinius aparatus yra paprasta išsiimti ir įsidėti. Prieš valgį Airnivol kapas galima išsiimti, todėl pacientams nereikia atsisakyti mėgstamų maisto produktų;
  • Pacientai gali paprasčiau rūpintis įprasta burnos higiena, nes prieš valantis dantis šias kapas galima nusiimti;
  • Šios dantų kapos yra gaminamos iš medicininio polimero, todėl jos nesukelia alergijos;
  • Šie ortodontiniai aparatai glaudžiai priglunda prie dantų ir nedirgina burnos gleivinės;
  • Dar prieš pradedant dantų tiesinimą kompiuterio ekrane galima matyti, koks bus rezultatas pabaigus gydymą.

Dantų gydymo Airnivol kapomis eiga

Pirmiausia pacientui yra suteikiama konsultacija, kurios metu nustatoma, ar gali būti taikomas gydymas Airnivol kapomis. Jei paaiškėja, kad tai gali būti viena iš palankiausių galimybių, gydytojas nuims unikalus dantų atspaudus ir nusiųs juos į laboratoriją. Jau kito vizito metu pacientas gaus Airnivol kapų rinkinį ir pradės jas nešioti nurodyta tvarka.

Kiekviena pagaminta kapa bus nešiojama po dvi savaites, ir šiuo laikotarpiu dantys bus palengva stumiami į taisyklingą padėtį.

Užsiregistruokite konsultacijai

Jei svarstote apie galimybę tiesinti dantis, pirmiausia užsiregistruokite konsultacijai, kurios metu bus įvertinama dantų būklė ir numatoma, kokios dantų tiesinimo galimybės gali būti pačios efektyviausios. Atminkite, kad dantų tiesinimas gali būti atliekamas ir suaugusiems žmonėms, tačiau pakankamai anksti pradėjus gydymą galima tikėtis

Nemokama Konsultacija

DAŽNIAUSIAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI

Dantų tiesinimo trukmė visada priklauso nuo konkrečios situacijos, tačiau gydymas Airnivol kapomis dažniausiai trunka nuo 9 iki 15 mėnesių. Labai svarbu tai, kad pacientas būtų nusiteikęs vykdyti gydytojų nurodymus: Airnivol tiesinimo kapos turi būti nešiojamos 20-24 h per parą, kas dvi savaites pakeičiant kapas naujomis.

Pirmąsias 2-3 dienas pacientas gali jausti veržimą ar maudimą, tačiau ilgainiui nemalonūs pojūčiai išnyksta. Kas dvi savaites nešiojamos kapos pakeičiamos naujomis, o vizitus į odontologijos kliniką reikės planuoti kas 4-6 savaites. Jei gyvenate užsienyje, ir neturite galimybės odontologijos klinikoje lankytis tokiu dažnumu, dantų tiesinimas gali trukti ilgiau nei įprastai.