4 Mini implantai

Nesilaikančio protezo stabilizavimui

tik 949 €

Mini implantai (MDI) – naujas patikimas gydymo metodas pacientams, neturintiems dantų ir nešiojantiems išimamus protezus. Be to, tai puiki alternatyva gana brangiai dantų implantacijai.

Šis kliniškai išbandytas gydymo metodas, kai plokštelių stabilizacija ir fiksacija pagerinama naudojant mini implantus, taikomas jau daugiau nei 15 metų. Pasirinkę šį metodą pacientai jau po kelių dienų gali patogiai valgyti, mėgautis maistu, bendrauti, kalbėti ir šypsotis.

Užsirašykite nemokamai konsultacijai telefonu + 370 699 99911 arba info@dantugydytojas.lt  – artimiausiu metu susitiksime implantologijos klinikoje adresu: V. Gerulaičio g. 1-26, Vilnius.

PROCEDŪRAS ATLIEKA:

Minimali procedūra su maksimaliu efektu!

Šiandien įprasta dantų implantacija netekus visų ar daugumos dantų vis dar yra neprieinama daugeliui pacientų. Mini implantai nuo standartinių implantų skiriasi savo dydžiu ir yra skirti stabilizuoti išimamiems ptotezams. Tai puiki išeitis tiems, kurių netenkina išimamų protezų keliamas diskomfortas, tačiau neturi pakankamai lėšų standartinei dantų implantacijai. Dažniausiai ši procedūra taikoma apatiniam žandikauliui.

  • Implantavimas mini implantais yra minimali invazinė procedūra pacientui, t.y. nereikia kaulo regeneracijos ir sinuso dugno pakėlimo operacijos, pakanka 4 mm pločio ir 10 mm aukščio kaulo.
  • Maža pooperacinio diskomforto tikimybė.
  • Užtenka vieno gydymo vizito – protezas gali būti uždėtas jau tą pačią operacijos dieną.
  • Ekonomiškas gydymo metodas – mažiausiai 3 kartus pigiau nei įprasti implantai.

MDI dantų implantai rekomenduojami šiais atvejais:

  • Kai pacientas nepageidauja ilgai trunkančio sudėtingo gydymo taikant įprastus implantus;
  • Kai nėra pakankamai kaulo, kad būtų galima taikyti įprastus implantus;
  • Kai pacientas pageidauja mažiau kainuojančio gydymo negu taikant įprastus implantus.

Kaip stabilizuojami protezai, naudojant mini dantų implantus?

Mini dantų implantų sistemą sudaro miniatiūriniai titano lydinio implantai, įsriegiami į kaulą, taip pat juos atitinkanys fiksavimo lizdai, kurie įtaisomi į išimamą protezą. Iš kaulo kyšanti rutulio formos implanto galvutė įlenda į lizdą, esantį proteze. Guminis žiedas tampriai laiko implanto galvutę lizde, kartu protezas stabiliai laikosi burnoje. Protezo pagrindas švelniai priglunda prie dantenų. Fiksuojančiuose lizduose galimi nedideli judesiai, kad juos būtų galima veikti natūralia kramtymo jėga.

Kaip įsriegiami maži dantų implantai?

Atliekama tiksli, minimaliai traumuojanti operacija, kurios metu mini implantai įsriegiami į žandikaulį. Dažniausiai vizitas pas odontologą trunka iki dviejų valandų, taikoma vietinė nejautra. Implantų galvutės kyšo virš dantenų, sudarydamos tvirtą pagrindą protezo stabilizavimui. Gijimo periodas kur kas trumpesnis nei naudojant įprastus implantus – protezas gali būti uždėtas jau tą pačią dieną. Kaip ir atliekant bet kurią procedūrą, reikia nepamiršti rizikos.

Odontologas turi nuspręsti, ar ši procedūra jums tinkama.

Kaip jausitės pirmą dieną po gydymo?

Galite jausti nedidelį diskomfortą, gali šiek tiek skaudėti, tačiau skausmą galima malšinti skirtais vaistais. Jausite, kad protezas burnoje saugus ir stabilus. Galėsite iš karto valgyti ir kramtyti, tačiau kurį laiką teks vengti itin kieto ir lipnaus maisto.

Kokia implantų ir protezų priežiūra?

Mažus implantus rekomenduojama valyti specialiais šepetėliais „Access“, tarsi tai būtų natūralūs dantys. Šie šepetėliai sukurti specialiai implantams valyti ir aplinkinių dantenų audiniams stimuliuoti.

7 votes, average: 4,86 out of 57 votes, average: 4,86 out of 57 votes, average: 4,86 out of 57 votes, average: 4,86 out of 57 votes, average: 4,86 out of 5 (7 balsai, Įvertinimas: 4,86 iš 5)
Loading...
Pasidalink: