Nuolaidos ir premijos

  • Programa taikoma klinikos „Papadent“ pacientams, kurie reguliariai lankosi klinikoje ir jiems atliekamos odontologinės paslaugos.
  • Viena iš lojalumo krypčių yra skiriama šeimoms. Jei klinikoje „Papadent“ gydosi 3 ir daugiau šeimos narių, jiems taikoma 10proc. nuolaida visoms paslaugoms, išskyrus implantaciją ir protezavimą. Šeimos nariams priskiriami visi suaugę žmonės, kurių amžius daugiau nei 18 metų, ir kurie yra susieti giminystės ryšiais: tėvai, vaikai, sesės, broliai. Paprašius klinikos „Papadent“ darbuotojų, giminystės ryšys turėtų būti įrodomas dokumentais.
  • Lojalumo programa pacientams suteikia galimybę dalyvauti burnos higienos programoje. Pacientai yra reguliariai (kas 6 mėnesius) informuojami trumpąja žinute apie profesionalios burnos higienos vizitus, kuriuos įsipareigoja reguliariai lankyti. Pacientui suteikiama 10proc. nuolaida profesionalios burnos higienos procedūroms, jei jis reguliariai lankosi klinikoje. Bent vieną kartą pažeidus suplanuotą vizitų tvarkaraštį, pacientas yra pašalinamas iš profesionalios burnos higienos programos ir netenka 10proc. nuolaidos. Daugiau informacijos čia.
  • Pacientai gali tapti klinikos „Papadent“ ambasadoriais ir jiems paslaugos bus suteikiamos nemokamai. Daugiau informacijos čia.
  • Visos paslaugos ir nuolaidos suteikiamos, įrodant savo tapatybę. Tapatybė nustatoma pagal asmens dokumentą – vairuotojo pažymėjimą, identifikacijos kortelę ar pasą.

Nemokama konsultacija

  • Max. file size: 128 MB.