Dantų protezavimo kainos

Kiek kainuoja dantų protezavimas?

Tai – vienas iš tų klausimų, kuris ypač domina pacientą, norintį turėti sveiką bei gražią šypseną. Akcentuotina, kad dantų protezavimo kainos yra labai įvairios, kadangi jas lemia daugybė aplinkybių (protezuojamų dantų skaičius, protezų rūšis bei gamintojas, papildomos procedūros ir kt.). Tikslesnė informacija apie dantų protezavimo kainas pateikiama lentelėje.

Šoninių dantų stiklo keramikos e.max. restauracija, dažyta € 299
Šoninių dantų cirkonio keramikos restauracija nuo € 299
Priekinio danties cirkonio keramika € 400
Priekinių dantų EMAX € 400
Užklotas €399
Laminatė €397 - 460
Kosmetinė dalinė plokštelė (iki 3 dantų) € 149
Kosmetinė plokštelė visam žandikauliui €200-€250
Lanko atraminis protezas be užraktų € 599
Lanko atraminis protezas su preciziniais užraktais € 999
Lanko atraminis protezas su preciziniais užraktais (daugiau nei du užraktai) € 1099
Individualus dantų sustatymas tiesiogiai burnoje (atvyksta dantų technikas) € 99
Išimamos plokštelės perbazavimas € 100
Pavienių implantų protezavimas
Alpha Bio (Izraelis) implanto protezavimas (šoniniai dantys) metalo keramika € 320
Megagen (p. Korėja) implanto protezavimas (šoniniai dantys) metalo keramika € 370
Straumann (Šveicarija) implanto protezavimas (šoniniai dantys) metalo keramika € 400
Alpha Bio (Izraelis) implanto protezavimas (šoniniai dantys) cirkonio keramikos restauracija € 430
Megagen (p. Korėja) implanto protezavimas (šoniniai dantys) cirkonio keramikos restauracija € 460
Straumann (Šveicarija) implanto protezavimas (šoniniai dantys) cirkonio keramikos restauracija € 490
Alpha Bio (Izraelis) implanto protezavimas (priekiniai dantys) cirkonio keramikos restauracija € 490
Megagen (p. Korėja) implanto protezavimas (priekiniai dantys) cirkonio keramikos restauracija € 520
Straumann (Šveicarija) implanto protezavimas (priekiniai dantys) cirkonio keramikos restauracija € 550
Bedančių žandikaulių protezavimas ant implantų
Fiksuotas protezas vienam žandikauliui (4-6 implantai), metalo karkasas su akriliniais arba kompozitiniais dantimis € 2399/1999*
Fiksuotas protezas vienam žandikauliui (4-8 implantai), metalo karkasas su keramikos apdaila € 3399/2999*
Fiksuotas protezas vienam žandikauliui (4-8 implantai), cirkonio karkasas ir pavieniai cemetuojami cirkonio keram. vainikėliai € 4999/4499*
Išimami dantų protezai (fiksuojami prie implantų)
Išimamas protezas vienam žandikauliui (2 implantai), su lokatoriais, metalo karkasas su akriliniais (arba kompozitiniais) dantimis € 699
Išimamas protezas vienam žandikauliui (2 - 4 implantai), fiksuojamas ant sijos, metalo karkasas su akriliniais (arba kompozitiniais) dantimis nuo € 2499
Laikinas dantų protezavimas
Seno vainikėlio nuėmimas € 15
Laikinas danties vainikėlis (gaminamas klinikoje) € 25
Laikina dantų restauracija (gaminama laboratorijoje) € 40
Laikinas priekinio danties vainikėlis (gaminamas klinikoje sluoksniavimo būdu) € 45
Laikinas vainikėlis ant implanto (gaminamas laboratorijoje, PMMA prisukamas) + atrama € 110-130
Laikino vainikėlio perbazavimas klinikoje € 10-15
Laikini išimami protezai
Kosmetinė dalinė plokštelė (iki 3 dantų) € 150
Kosmetinė dalinė plokštelė (3 - 6 dantys) € 230
Nuolatinė plokštelė visam žandikauliui € 350
Nuolatinė plokštelė visam žandikauliui su aukštesnės kokybės dantimis € 400
Žiedų pakeitimas plokštelei € 160
Kiti darbai
Laikinas dantų pavaškavimo perkėlimas į burną - Mock-up (1 danties) € 20
Fiksuoto laikino protezo vienam žandikauliui (4-6 implantai) pataisa, kai išlūžta dantis (praėjus 6 mėnesių garantiniam laikotarpiui) € 150
Fiksuoto laikino protezo vienam žandikauliui (4-6 implantai) pataisa, kai protezas suskyla į kelias dalis (praėjus 6 mėnesių garantiniam laikotarpiui) € 250
Fiksuoto protezo vienam žandikauliui (4-6 implantai) su metalo karkasu ir akriliniais arba kompozitiniais dantimis pataisa, kai išlūžta dantis (praėjus 6 mėnesių garantiniam laikotarpiui) € 150
Vieno danties pavaškavimas € 30
Plokštelės pataisa € 25
Kabliukas € 15
1 danties įstatymas € 25
2 dantų įstatymas € 35
3 dantų įstatymas € 40
Atspaudų ėmimas
Alginatinis atspaudas € 10
Silikoninis atspaudas € 20
Sukandimo registratas € 10
Kapos
Minkšta kapa € 99
Bruksizmo kapa (apsauginė kapa griežiantiems dantimis) € 99

Kokybiški dantų protezai Vilniuje

*-kaina galioja, jei protezavimas ant implantų pradedamas per 6 - 9 mėnesius nuo implantacijos datos ir atliekamas ne skubos tvarka pagal esamą klinikos užimtumą.

Tačiau, pacientas turėtų prisiminti, jog galutinė dantų protezavimo kaina nėra tai, į ką reikėtų koncentruotis. Svarbiausia yra kokybiškas rezultatas – sveika ir graži šypsena, kuri leis prisiminti, ką reiškia pilnavertis gyvenimas.

Vis dėlto, paciento noras žinoti bent apytikslę paslaugos kainą, yra visiškai natūralus ir suprantamas, todėl geriausia išeitimi taps vizitas į kliniką. Jo metu specialistai įvertins jūsų burnos būklę bei reikiamus atlikti pokyčius, todėl iš klinikos išvyksite jau žinodami, kokio dydžio biudžeto pareikalaus gydymas. Konsultacija dėl dantų protezavimo yra nemokama.

Vienas pagrindinių veiksnių, leidžiančių tiksliau suprasti, kokios yra dantų protezavimo kainos, tai – protezuojamų dantų skaičius. Jei yra reikalingas vieno danties protezavimas, kaina bus ypač patraukli. Tačiau kuo daugiau dantų teks protezuoti, tuo didesnės galutinės dantų protezavimo kainos sulauksite.

Panoraminė 3d dantų nuotrauka (kompiuterinė tomografija)Na, o, kiek kainuoja įstatyti dantį?

Tai – dar vienas klausimas, kuris aktualus visiems pacientams, netekusiems dantų. Norint sužinoti, kiek kainuoja dantų protezai, pirmiausia reikėtų nuspręsti (šį sprendimą priimsite kartu su specialistais), kokie protezai bus pasirenkami? Jei domina išimami dantų protezai, kaina gali būti patrauklesnė nei kitų rūšių protezų.

Pavyzdžiui, lanko atraminis protezas – kaina nedidelė ir puikiai tiks žmonėms, kurie sutinka nešioti išimamą protezą, o likusieji dantys yra tvirti ir sveiki. Tačiau nederėtų pamiršti, kad tai nėra pats geriausias pasirinkimas. Jei mėgstate praktiškumą bei vertinate komfortą, tokiu atveju jūsų dėmesį turėtų patraukti kitų rūšių protezai. Taigi, ir nors išimami dantų protezai kainos atžvilgiu gali būti ypač palankus sprendimas, svarbiausia įvertinti, ko siekiate – draugiškos dantų protezų kainos ar patogumo bei praktiškumo sintezės.

Dantų tiltelio kaina ar protezavimas ant implantų, kainos atžvilgiu gali būti mažiau patrauklūs pasirinkimai, tačiau neabejotinai – patikimi, praktiški ir garantuojantys maksimalų patogumą. Fiksuoti protezai leidžia išvengti nestabilumo, nemalonių pojūčių, jų nereikia išimti bei užtikrinti reikiamos priežiūros, todėl taupomas laikas. Be to, yra tvirtesni, tad maloniai nudžiugins ilgesniu tarnavimo laiku.

Kalbant apie fiksuotų protezų kainą, reikia pastebėti, kad ypač svarbų vaidmenį suvaidina ir medžiaga, iš kurios jie yra pagaminti. Jei nedidelis biudžetas yra svarbiausias kriterijus, tokiu atveju jūsų dėmesį turėtų patraukti metalo keramika – kaina iš tiesų draugiška. Tačiau, jei norite pasirinkimo, kuris turėtų ypač daug privalumų, tuomet verta rinktis cirkonio keramiką. Ji yra ypač tvirta, kieta, ilgai tarnauja, turi puikų biosuderinamumą su dantenų audiniais, o estetiniu atžvilgiu –kur kas pranašesnė nei metalo keramika. Taip pat būtina atkreipti dėmesį į tai, kad nemaža dalis žmonių yra alergiški metalui, todėl jiems cirkonio keramika tampa geriausia išeitimi.

Siekiant paties kokybiškiausio bei estetiškiausio galutinio rezultato, gydymo metu neretai tenka atlikti įvairius papildomus darbus (danties pavaškavimą, plokštelės pataisą ir kt.). Šių darbų atlikimas padidina galutinę dantų protezavimo kainą.

Nors išvardinti veiksniai yra svarbiausi, kai domina danties protezavimas, kaina gali būti įtakojama ir dar vienos aplinkybės. Tai – specialisto, atliekančio protezavimą, žinios, gebėjimai bei patirtis. Kuo didesnė patirtis atliekant tokio pobūdžio procedūras, kuo daugiau sertifikatų, rodančių mokslinį išsilavinimą bei nuolatinį tobulinimąsi, tuo aukštesni gali būti darbo įkainiai. Daug patirties turintys bei nuolat besitobulinantys profesionalai gali užtikrinti greitą, kokybišką bei komfortišką gydymą, todėl rinkitės geriausius.

Akivaizdu, kad protezavimas kainos atžvilgiu yra dinamiškas procesas. Tačiau sužinoti tikslią kainą yra paprasčiau nei manėte – apsilankykite pas mus jau dabar: įvertinsime, pasiūlysime labiausiai tinkančius sprendimus ir informuosime apie gydymui reikalingą biudžetą. Dabar siūlome ir konsultaciją internetu - atsiųskite savo panoraminę arba kompiuterinę tomografiją el.paštu, aprašykite savo situaciją ir gydytojas - odontologas, atidžiai išanalizavęs gautus duomenis, sudarys jums gydymo planą ir preliminarų biudžetą. Tai ypač populiaru ir efektyvu, jei gyvenate ne Lietuvoje ar neturite galimybių apsilankyti nemokamoje konsultacijoje Vilniuje.

Esate verti to, kas geriausia, tobulos šypsenos – taip pat!

Laukiame jūsų skambučių +370699 99911 arba rašykite į mūsų užklausos formą viršuje!

5 votes, average: 4,80 out of 55 votes, average: 4,80 out of 55 votes, average: 4,80 out of 55 votes, average: 4,80 out of 55 votes, average: 4,80 out of 5 (5 balsai, Įvertinimas: 4,80 iš 5)
Loading...
Pasidalink: