Gijimo galvutės įsukimas

Nauji dantys vos per 24 val. net jei situacija beviltiška

Gijimo galvutės įsukimas

Gijimo galvutės įsukimas yra procedūra, kurią dažniausiai naudoja odontologai po dantų implantų įsriegimo. Ši procedūra susijusi su priežiūra po chirurginės intervencijos, kuri gali būti reikalinga po dantų implantavimo procedūros.

DANTŲ IMPLANTACIJA

Dantų implantavimas – tai procedūra, kuriai reikia kelių apsilankymų odontologijos klinikoje. O galutinis rezultatas, atsižvelgiant į unikalią kiekvieno paciento situaciją, pasiekiamas per kelis mėnesius. Gijimo galvutės įsukimo etapas dažniausiai vyksta per kelias savaites arba mėnesius po dantų implantų įsriegimo.

Įsriegus implantus, prieš uždedant galutinį dantų protezą ar kitą dantų atstatymo struktūrą, būtina palaukti, kad implantai „susigyventų“ su kaulu ir įsitvirtintų. Šis laikotarpis vadinamas gijimo laikotarpiu.

Gijimo galvutės įsukimas įvyksta pašalinant implantų laikinus dangtelius ir įsukant specialias galvutes, kurios leidžia prie implantų pritvirtinti dantų protezus ar kitas atstatymo priemones. Ši procedūra svarbi siekiant užtikrinti implantų stabilų įsitvirtinimą ir sėkmingą ilgalaikį naudojimą. Šis būdas padeda sumažinti riziką, kad implantai negalės suaugti su kaulu tinkamai ar, kad ateityje gali atsirasti problemų tvirtinant protezus.

Kaip ir prieš atliekant kurią kitą odontologinę procedūrą, taip ir prieš šią, svarbu pasikonsultuoti su savo gydytoju ir gauti atitinkamų rekomendacijų. O jei jus domina dantų implantacijos kainos, kviečiame susisiekti su PAPADENT klinikos specialistais ir pasikonsultuoti. Juolab, kad konsultacijos teikiamos nemokamai, jums patogiu metu, tad nereikia vykti į kliniką, norint pasitarti su gydytoju odontologu.

PAPADENT – mes rūpinamės jūsų dantimis taip kaip savais.

NEMOKAMA KONSULTACIJA

 

Tomas Stumbrys

Gydytojas – odontologas, klinikos “Papadent” vadovas.

Darbo tikslas – pasiūlyti maksimaliai biologiškai, funkciškai ir ekonomiškai pagrįstas paslaugas su puikiu kainos – kokybės santykiu.
Specializuojasi dantų implantacijoje, dantų atkūrimui naudoja tik vienus pažangiausių „Nobel Biocare“, „Straumann“, „Megagen“, „Alpha Bio“ implantus, kuriais pasiekiamas maksimalus efektas per trumpiausią laiką.
Atliekamos procedūros:
vienmomentė implantacija;
viso žandikaulio dantų atkūrimas vos ant 4 implantų;
kaulo priauginimas;
chirurginės procedūros;
danties rovimas;
žandikaulio kompiuterinė tomografija.
Licencijos numeris: OPL-02784.
Darbo patirtis nuo 2002m.

Daugiau informacijos

Rašyti komentarus

TRŪKSTA DANTŲ? PAPADENT VISUOMET JUMS PADĖS REGISTRUOKITĖS NAUJIENLAIŠKIUI

The form you have selected does not exist.