Nuolaidos ir premijos

Nuolaidos ir premijos

  • Programa taikoma klinikos „Papadent“ pacientams, kurie reguliariai lankosi klinikoje ir jiems atliekamos odontologinės paslaugos.
  • Viena iš lojalumo krypčių yra skiriama šeimoms. Jei klinikoje „Papadent“ gydosi 3 ir daugiau šeimos narių, jiems taikoma 10proc. nuolaida visoms paslaugoms, išskyrus implantaciją ir protezavimą. Šeimos nariams priskiriami visi suaugę žmonės, kurių amžius daugiau nei 18 metų, ir kurie yra susieti giminystės ryšiais: tėvai, vaikai, sesės, broliai. Paprašius klinikos „Papadent“ darbuotojų, giminystės ryšys turėtų būti įrodomas dokumentais.
  • Kita lojalumo programos kryptis yra skiriama draugams. Lojaliems pacientams suteikiama galimybė gauti 60 EUR premiją odontologinėms paslaugoms, jei jie rekomenduotų draugams ar šeimos nariams kliniką „Papadent“ implantacijai ir joje būtų atlikta procedūra. Jei implantacija atliekama pacientui, kuris jau anksčiau yra gydęsis klinikoje „Papadent“, premija nėra priskiriama. Premija skiriama tokiu atveju, jei implantacijos procedūra yra atliekama naujam pacientui, kuris nėra lankęsis klinikoje „Papadent“ ir premija mokama tik vieną kartą už vieną pacientą. Premijos dydis nepriklauso nuo implantų skaičiaus.
  • Lojalumo programa pacientams suteikia galimybę dalyvauti burnos higienos programoje. Pacientai yra reguliariai (kas 6 mėnesius) informuojami trumpąja žinute apie profesionalios burnos higienos vizitus, kuriuos įsipareigoja reguliariai lankyti. Pacientui suteikiama 10proc. nuolaida profesionalios burnos higienos procedūroms, jei jis reguliariai lankosi klinikoje. Bent vieną kartą pažeidus suplanuotą vizitų tvarkaraštį, pacientas yra pašalinamas iš profesionalios burnos higienos programos ir netenka 10proc. nuolaidos. Daugiau informacijos čia.
  • Pacientai gali tapti klinikos „Papadent“ ambasadoriais ir jiems paslaugos bus suteikiamos nemokamai. Daugiau informacijos čia.
  • Visos paslaugos ir nuolaidos suteikiamos, įrodant savo tapatybę. Tapatybė nustatoma pagal asmens dokumentą – vairuotojo pažymėjimą, identifikacijos kortelę ar pasą.

NEMOKAMA KONSULTACIJA

Failas (rentgeno nuotrauka ir pan.)
Pasidalink: