Dantų gydymas Vilniuje

Mūsų gydytojai - odontologai, pasitelkdami žinias ir sukauptą patirtį, pasirengę padaryti viską, kad padėtų išsaugoti ar sugrąžinti Jūsų gražią šypseną bei pasitikėjimą savimi!

Dantų plombavimas

Dantis profilaktiškai pasitikrinti odontologai rekomenduoja du kartus per metus. Esant reikalui, juos būtina plombuoti.

Terapinis dantų gydymas (dantų plombavimas) – odontologo kabinete dažniausiai atliekama gydomoji procedūra. Toks gydymas taikomas tuomet, kai siekiama atstatyti pažeisto danties funkcijas bei estetinį vaizdą. Dažniausiai plombuoti tenka ėduonies pažeistus dantis.

Endodontija (dantų šaknų kanalų gydymas)

Endodontija iš graikų kalbos – mokslas apie danties „vidų“, šaknies kanalų gydymą. Pagrindinis endodontinio gydymo tikslas – sunaikinti mikroorganizmus šaknies kanalų sistemoje ir apsaugoti dantį bei aplinkinius audinius nuo infekcijos. Tam tikslui šaknies kanalas turi būti išvalytas ir hermetiškai užplombuotas. Naudojant šiuolaikinius gydymo būdus ir medžiagas dažniausiai galima atlikti sėkmingą kanalų gydymą.

Dažniausia bakterijų patekimo į šaknies kanalų sistemą priežastis – dantų kariesas, per kurį bakterijos patenka į danties pulpą. Jei kanalai negydomi, bakterijos patenka į aplinkinius audinius per šaknies viršūnę ir sukelia uždegimą. Ilgainiui tirpsta žandikaulio kaulas apie infekuotą dantį, formuojasi židinys. Visa tai gali privesti prie rimtesnių komplikacijų.

Profesionali burnos higiena

Netaisyklingai valant dantis, ant jų pastoviai lieka minkšto apnašo, nuo kurio prasideda apsauginė dantenų reakcija – uždegimas, kurio pagrindiniai požymiai yra dantenų patinimas, paraudimas ir kraujavimas. Negydomas dantenų uždegimas gali vystytis į periodontitą, kuriam esant vyksta kaulo ir dantį palaikančių raiščių irimas. Minkštasis apnašas lengvai nuvalomas naudojant asmenines burnos ertmės higienos priemones – dantų šepetėlį, pastą, tarpdančių siūlą ir skalavimo skysčius. Nenuvalius minkštojo apnašo, po 1 – 3 dienų prasideda jo mineralizacija ir per 10 – 20 dienų minkštasis apnašas virsta akmenimis.

Profesionali burnos ertmės higiena – tai higieninės procedūros, kurių metu šalinamos mineralizuotos ir nemineralizuotos apnašos, poliruojami dantų ir plombų paviršiai.

Mūsų paskutiniai darbai