Atsiliepimai

Diana Mikalauskaitė

Nuoširdžiai dėkoju visam kolektyvui, gydytojui Tomui, Jūratei. Auksinės rankos, optimizmas ir gera nuotaika - tai, kas mane gydė. Ačiū! Dabar galiu šypsotis, dantys kaip savi, ačiū!

Lapkričio 11, 2015

Lilija Andrijevskaja

Auksinės gydytojo Tomo rankos! Aš tokia laiminga, kad vėl galiu plačiai šypsotis! Labai ačiū Tomui ir visam šauniam kolektyvui už tokį puikų rezultatą.

Spalio 28, 2015

Pasaulio ir Europos irklavimo čempionė Donata Vištartaitė

Dėkoju gydytojai Jūratei ir visam personalui už suteiktas paslaugas ir atliktas procedūras. Linkiu sėkmės darbe!

Spalio 22, 2015

Rimutė Čivilienė

Esu labai patenkinta ir dėkinga visam personalui už mano naują gražią šypseną!! Sėkmės darbe!

Spalio 19, 2015

Tomas Šeikis

Ačiū Tomui ir nuostabiai Jolantai už nepriekaištingai atliktas procedūras ir puikius mokymus apie dantų priežiūrą.

Rūgpjūčio 11, 2015

Simonas

Profesionaliai nuostabus daktaras su nerealiai atmintim!

Liepos 15, 2014

Tadas Skindzera

Ačiū, Tomai, už gerą darbą. Jau 12 metų lankausi ir visada išeinu su šypsena. Sėkmės taip ir toliau!

Liepos 7, 2014

Oleg Valentinovič

Ačiū visiems klinikos gydytojams už profesionaliai suteiktas paslaugas ir malonų bendravimą!

Liepos 3, 2015

Živilė

Noriu padėkoti daktarui Dariui už neskausmingą ir greitą atsisveikinimą su 8-tu dantimi. AČIŪ! Būtinai rekomenduosiu ir savo draugams!

Liepos 22, 2014

Milda K.

Džiaugiuosi jūsų nuoširdžiu darbu ir šiuolaikinėmis technologijomis. Jūsų dėmesys žmogui - didelis indėlis į jūsų pacientų nuotaiką. Sėkmės darbe! Ačiū.

Birželio 25, 2014

Vincentina Kulaitienė

Nepaisant mano garbaus amžiaus, man vienmomentiškai buvo pašalinti sugedę dantys, įsriegti 4 implantai ir tą pačią dieną uždėtas protezas, nei vieną dieną neteko būti be dantų, o dabar aš džiaugiuosi naujais cirkonio keramikos dantimis. Maloniai sužavėta klinikos darbuotojų darbu, pagarba pacientui, šiltais darbo santykiais. Linkiu visapusiškos sėkmės kiekvienoje darbo valandoje ir poilsio dienoje.

Birželio 2, 2015

Aktorius Nerijus Gadliauskas

Pas daktarą Tomą lankausi nuo 2007 m., kiekvienas apsilankymas jo klinikoje palieka maloniai neišdildomą įspūdį. Esu labai patenkintas jo darbu. Prieš 6 metus įdėtas implantas tarnauja be priekaištų, net pamirštu, kad tai ne mano dantis.

Gegužės 5, 2013

Michailas

Labai ačiū visiems klinikos darbuotojams, esate tikri profesionalai. Buvo malonu pas jus apsilankyti. Dar kartą ačiū Tomui, Dariui ir maloniausiajai Jolantai. Iki kitų susitikimų!

Balandžio 21, 2014

Michail Gerasimšik

Ačiū daktarei Jolantai Ruzgienei už išgydytą parodontozę ir daktarui Tomui Stumbriui už naują tiltą ant mano beviltiškų dantų, aš vėl jaučiuosi kaip jaunystėje! Jūs puikiai atliekate savo darbą.

Kovo 13, 2015

Vida Leleikienė

Keletą metų kankinausi su nepatogiu išimamu protezu, kuris nesilaikė burnoje. Keliose gydymo įstaigose buvo pasakyta, kad dėl blogos kaulo būklės nebus galima dėti implantų. Tačiau gyd. T. Stumbrys iš naujo grąžino gyvenimo džiaugsmą, tą pačią dieną įdėjo ir implantus ir prikabino seną plokštelę, aš vėl galiu kramtyti, o po triju mėnesių jau turėjau naujus gražius dantis. Atsirado noras vėl šypsotis!

Vasario 28, 2015

Aktorė Dalia Morozovaitė

Savo dantų profesionalią priežiūrą ir gydymą patikėjau gydytojui Tomui Stumbriui. Lankausi pas jį apie dešimt metų. Esu labai patenkinta nuoširdžiu, kokybišku darbu ir džiaugiuosi sveikais ir gražiais dantimis. Apsilankymas odontologijos klinikoje nekelia streso, kiekvienam skiriamas ypatingas dėmesys. Čia pasitinka profesionali gydytojų komanda, malonus aptarnavimas, šilta ir jauki atmosfera. Radau tai, ko ieškojau.

Vasario 23, 2012

VGTU Mechanikos inžinerijos katedros laboratorijų vedėjas Vladas Vytautas Paplauskas

Labai dėkingas gydytojui Tomui už kūrybingą mano dantų remontą, atliktą prieš keletą metų. Jis sutvarkė tai, kas buvo padaryta blogai jau nuo 1961 metų. Visi darbo rezultatai stabiliai geri. Siūlau gyd. Tomui Stumbriui suteikti profesijos riterio vardą.

Vasario 22, 2015

Dalia Gaivelytė

Tomai! Ačiū jums ir kolektyvui už puikiai atliktą darbą. Nuostabu!! Aš ir vėl galiu šypsotis. Vos per vieną dieną mano dantys buvo pakeisti implantais ir suprotezuoti. Ačiū darkart už įkvėptą pasitikėjimą savimi!

Vasario 15, 2014

Zita Flugum

Atrodau kaip kitas žmogus, nauji dantys taip pakeitė mane! Esu labai dėkinga daktarams Tomui Stumbriui, Dariui Jasiulevič ir puikiai komandai. Ačiū! Ir iki pasimatymo! Zita iš JAV, Minesota

Rita Vasiliauskaitė

Labai ačiū už naujus, baltus ir labai gražius dantukus! Ačiū už profesionalumą ir gerai atliktą darbą. Taip pat dėkoju asistentams. Čia norisi grįžti!!

Sausio 5, 2015

Vytautas Antanas Bitautas

Daugybę metų vaikščiojau su daliniu išimamu protezu, dantys palaipsniui judėjo, kol pradėjo kristi ir galiausiai liko tik keli. Esu be galo dėkingas gydytojui Tomui Stumbriui už išsvajotą šypseną ir atgaivintą pasitikėjimą savimi. Dantys buvo pašalinti, įsriegti implantai ir netikėtai greitai sudėti dantys. Labai džiuagiuosi rezultatais. Ačiū už operatyvumą, ačiū už suteiktą progą vėl šypsotis!

Gruodžio 2, 2014

Valdas Juškevičius

Ačiū visiems klinikos gydytojams ir kolektyvui už puikų ir kultūringą aptarnavimą bei sugrąžintą šypseną. Buvo verta keliauti tuos visus kilometrus, kad vėl galėčiau šypsotis ir savimi pasitikėti!

Lapkričio 11, 2014

Danutė ir Česlovas Srėbaliai

Esame labai laimingi, abu kartu turėdami galimybę vėl šypsotis. Dėkingi už nepriekaištingai atliktą darbą ir kokybišką aptarnavimą. Labai ačiū gyd. T. Stumbriui ir visam jūsų kolektyvui! Danutė ir Česlovas Srėbaliai - Klaipėda

Kovo 25, 2016

Aldona Čepaitienė

Džiaugiuosi šiuolaikinėmis technologijomis ir esu be galo dėkinga gydytojams Tomui Stumbriui, Jūratei Ilonienei ir visam klinikos kolektyvui! Paslaugos suteiktos nepriekaištingai, o darbo rezultatai puikūs!

Kovo 29, 2016

Lina Žygienė

Kas atsitiko? Tu taip atjaunėjai! Tokių komentarų susilaukiau po apsilankymo jūsų klinikoje. Štai kokius stebuklus atlieka PAPADENT gydytojas Tomas ir jo komanda. Ačiū!

Balandžio 13, 2016

A. Bagdonas – Lietuvos Senelis Kalėda

Didžiuojuosi ir džiaugiuosi gerbiamo gydytojo T. Stumbrio darbais. Jo dėka galiu šypsotis pilna burna dantų ir, žinoma, daug valgyti ne kaip krokodilas rydamas, o gerai sukramtydamas ir pasigardžiuodamas. Bet svarbiausia - galiu dalinti šypseną žmonėms ne tik per šv. Kalėdas, bet kiekvieną dieną, kuri dabar man yra kaip švetė!! Esu labai labai dėkingas visai komandai!

Balandžio 19, 2016

Rima Dubrovskienė

Vos apsilankius klinikoje „Papadent” ir susipažinus su gydytoju - odontologu Tomu Stumbriu supratau, kad pagaliau yra viltis turėti gražią šypseną, kuri pakeis mano gyvenimą ne tik estetine prasme. Vos per 24valandas šypsena pasikeistė kardinaliai. O ką jau kalbėti apie normalaus valgymo ypatumus.
Kodėl „Papadent”? Visur ir viską lemia žmogiškumas ir požiūris i mus. Šios klinikos personalas ne tik labai malonus, rūpestingas, lankstus, bet ir profesionalus ne tik darbo, bet ir žmogiškumo prasme. Nuoširdžiai ir su šypsena dėkoju „Papadent”.

Rugsėjo 21, 2016

Jadvyga Vilkelienė

Ačiū už nuoširdų darbą!

Sausio 5, 2017

Žaneta Matorkienė

Odontologijos klinikoje PAPADENT konsultuoja ir gydo patys profesionaliausi specialistai.

Sausio 15, 2017

Irina Stefanovičienė

Malonus gydytojas, profesionalus aptarnavimas. Esu patenkinta, ačiū.

Kovo 8, 2017

Andrius M.

Puikus aptarnavimas, kokybiškos paslaugos.
Visuomet susisiekia telefonu, pirmena, patikslina vizito detales.

Balandžio 3, 2017

Jolanta Kozlovskaja

Nuoširdžiai dėkoju gydytojui Tomui (auksinės rankos ir profesionaliai nuostabus SUPER daktaras) už sėkmingai atliktą viso žandikaulio implantaciją All-on 4 metodika ir dantų protezavimą. Ačiū visam kolektyvui už profesionalumą, malonų bendravimą, suteiktas paslaugas ir atliktas procedūras (as net pasiilgau :))).
Esu be galo jums dėkinga už mano naują gražią šypseną :)

Profesionalus darbas, jokio skausmo ir dantys kaip savo. Rekomenduoju!

Birželio 27, 2017

Inga Sadzevičienė

Labai nuoširdus AČIŪ gyd. Tomui Stumbriui už galimybę dalyvauti šiame projekte, moksliniame tyrime ir susidėti dantis. Puikiai atliktas darbas. Nuostabu! Aš ir vėl galiu šypsotis. Nebereikia prisidengti burnos ranka, be baimės galiu valgyti ir su gera šypsena bendrauti su žmonėmis. VOS per vieną dieną sudėti nauji dantys labai pakeitė mane. AČIŪ LABAI. Esu labai dėkinga JUMS. Dar truputį trūksta iki pilnos laimės dėl viršutinio žandikaulio, bet, tikiuosi, viskas išsispręs su laiku. Labai dėkoju gyd. JŪRATEI UŽ SUTEIKTAS PASLAUGAS ir atliktas procedūras. VISAI JŪSŲ KOMANDAI AČIŪ. Didelis Ačiū AGNEI, KLINIKOS administratorei, už šiltą ir mandagų priėmimą. Sėkmės JUMS VISIEMS JŪSŲ DARBUOSE . AČIŪ.

Veronika Stankevičienė

Klinikos "Papadent" kolekyvas paliko labai gerą įspūdį: gydytojas Tomas Stumbrys yra labai profesionalus, domisi naujovėmis odontologijos srityje ir sėkmingas jas įgyvendina praktikoje, yra labai šiltas žmogus. Kolektyvas dirba kaip laikrodis - kiekvienas darbuotojas žino savo darbą ir atsakingai jį atlieka. Esu labai patenkinta, kad pasirinkau šią kliniką. Ačiū "PAPADENT" kolektyvui už padovanotą galimybę šypsotis ir džiaugtis gyvenimu, nes gyvenimas labai pagerėjo.

Mūsų paskutiniai darbai